Clash of Clans Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 08 Eylül 2019
  • 455 kez görüntülendi.
Clash of Clans Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Clash of Clans, dünyaca meşhur olan popüler bir mobil oyundur. Finlandiya merkezli olan Supercell firmasına aittir. Clash of Clans, ilk olarak 2012 senesinde iOS platformlarında yayınlanmış arkasından 2013 senesinde Android işletim sistemli mobil cihazlar için kullanılır hale gelmiştir. Genel olarak tanımlayacak olursak Clash of Clans, bir strateji oyunudur.

Oyunda, oyuncular kendilerine saldıranlara karşı kendi köylerini korumak için çeşitli müdafa mekanizmaları inşa ederken, bununla birlikte öteki oyunculara da saldırma amacıyla da asker üretirler. Oyuncular, en fazla 50 kişiden oluşan klanlara katılabilir, topluluk olarak ve klanların kendi içlerinde çevrimiçi söyleşi ederek, klan üyeleri birbirlerinin kalelerine asker gönderebilirler.

Clash of Clans oyunun bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda sizlere vereceğimiz destek sayfası vasıtasıyla Clash of Clans’a giriş yaparken yaşadığınız sorunları, Clash of Clans hesap gizyazı çalınması, Clash of Clans hesap gizyazı unutulması, Clash of Clans hesabın taşınması yada değiştirilmesi, Clash of Clans oyun içi satın alınanlar hakkında problemler şeklinde mevzularda destek alabilir; talep, soru, düşünce, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Clash of Clans Destek Merkezi
Arama Terimleri: clash of clans yazışma detayları, clash of clans telefon no, clash of clans bağlantı tel, clash of clans canlı destek, clash of clans müşteri temsilcisi, clash of clans yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ