Clash of Royale Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 08 Eylül 2019
  • 415 kez görüntülendi.
Clash of Royale Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Clash of Royale, Clash of Clans’ın yapımcı şirketi olan Supercell tarafınca 2016’da yayımlanmış olan mobil plaformlu parasız bir oyundur. Oyunun genel tanımı şöyledir; strateji tabanlı kart oyunudur. Oyun şuanda iOS ve Android platformlarında yayımlanmıştır. Oyuna ilgi tüm dünyada çok çok fazla olduğu şeklinde devletimizde de birçok oyuncusu bulunmaktadır. Clash of Royale oyunu Clash of Clans oyunu şeklinde benzerliği ile dikkat çeker, birçok karakter aynıdır.

Oyunda birçok sandık vardır, bu sandıklar belirli bir süreden sonrasında kullanıcılara açılabilmektedir. Süre gelip fazladan sandık açmak isteyen kullanıcılar elmas karşılığı sandıkları açabilmektedir. Bu sandıklarda birçok karakter güncellemesi, yeni karakter ve oyunu geliştirecek birçok özellik bulunmaktadır.

Clash of Royale’e ulaşabileceğiniz çağrı merkezi yazışma telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda size vereceğimiz bağlantı vasıtasıyla Clash of Royale Destek sayfasına ulaşabilir, oyun içi destek alabilirsiniz. Clash of Royale hesap açılmıyor, Clash of Royale giriş problemi, Clash of Royale hesabı taşıma, Clash of Royale şifremi unuttum, Clash of Royale çalındı, Clash of Royale elmas almıyor şeklinde sorunlarla ilgili başlıkları bulabilir, kolayca sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Clash of Royale Destek Birimi

Arama Terimleri: clash of royale yazışma detayları, clash of royale telefon no, clash of royale bağlantı tel, clash of royale canlı destek, clash of royale müşteri temsilcisi, clash of royale yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ