Coca-Cola Müşteri Hizmetleri İletişim Direk Bağlanma

  • 07 Nisan 2018
  • 427 kez görüntülendi.
Coca-Cola Müşteri Hizmetleri İletişim Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

1886 yılında tanıtımı gerçekleştirilen Coca-Cola’nın kökenleri ABD’ye dayanmaktadır. Karamelize şekerin tatlandırılarak, alkolsüz bir içecek olarak sunulduğu bir markadır. Günümüzde dünya çapında ele alındığında en fazla tüketilen meşrubat ürünleri arasında yer almaktadır. Uluslararası bir araştırma ajansı olan Interbrandin’in sıralamasına göre 2005 yılı ile 2016 yıllarında dünyanın en pahalı markası olmayı başarmıştır.

Coca-Cola markasının sahibi olan şirket Amerika’nın Georgia Eyaleti’nde yer alan The Coca-Cola Company isimli şirkettir. Markanın ismi Kola fındığı, kafeinin kaynağı ve koka yapraklarının isimlerinin birleştirilerek ortaya çıkarılmıştır. Coca-Cola içerisinde yer alan malzeme ve kimyasal maddeler yayınlanmış olmasına rağmen, orijinal formülü günümüze kadar adeta bir sır gibi saklanmayı başarmıştır.

Coca-Cola’nın meşhur formülü 2011 yılında Coca-Cola Dünyası Müzesi isimli, markanın müzesine getirilmiştir. Kurucu Pemberton, hayatı boyunca bu formülü gizli tutmaya çalışmıştır. Coca-Cola’nın müşteri hizmetleriyle iletişim kurabilmek için 444 otuz kırk numaralı hattı aramanız gerekmektedir. Coca-Cola müşteri hizmetleri direk bağlanmak isteyenler için bu en etkili yöntemdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ