Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

  • 07 Haziran 2019
  • 65 kez görüntülendi.
Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Sunuculuğunu Evrim Akın’ın yapmış olduğu Çocuktan Al Haberi programı Show TV ekranlarında tekrardan seyircilerle buluşmanın heyecanını yaşıyor. Çocuktan Al Haberi gösterim hayatına girdiğinden beri izleyicilerin dikkatini ve beğenisini kazanmış, reyting sıralamasında güvenilir adımlarla üst sıralara doğru ilerlemiştir. Çocuktan Al Haberi yarışmasını keyifli ve de güzel kılan bir öteki unsur da yarışmanın sunulmasında Evrim Akın’a destek olan 9(sunuculardan Sarp ve Şimal’i tek şahıs olarak kabul edersek) minik yaramaz:) Henna, Tuğra, Derin, Nisan, Efe, Ebrar, Sarp-Şimal, Irmak ve Arda. Minik sunuculardan Efe ciddi bakışları, hazır cevaplılığı ve bilimsel deneyleriyle, Ebrar bücüş bücüş hitabı ve birbirinden güzel yiyecek tarifleriyle, Sarp ve Şimal her defasında zıt fikirlerle başlayıp ortak bir karara doğru yelken açmasıyla dikkat çekmekte.

Gelelim Çocuktan Al Haberi yarışmasının formatına. Yarışmada 3 yarışmacı birbiriyle kıyasıya yarışmaktadır. İlk turda ufaklıklara iki seçeneği olan bir soru soruluyor. Yarışmacılardan evlatların çoğunluğunun bu soruya ne yanıt verdiği soruluyor. Yarışmacılar bu soruya doğru yanıt verirse 10 puan alıp yarışmaya süratli bir giriş yapma fırsatı yakalıyorlar. Peşinden yarışmacılar sırasıyla hangi evlatların çoğunluğun içinde yer aldığını tahmin etmeye çalışıyorlar. Doğru meydana getirilen her tahmin yarışmacıya 20 puan kazandırıyor. Bu turda minimum puan alan yarışmacı yarışmaya veda ediyor.

Bir yarışmacı elendikten sonrasında Çocuktan Al Haberi 2.turla devam etmektedir. Bu turda ufaklıklara bir soru soruluyor. Yarışmacılar önlerinde bulunan butonlara tıklayarak ekranda çıkan çocuğun yanıtını tahmin etmeye çalışıyor. Meydana getirilen her doğru tahmin yarışmacıya 30 puan kazandırmaktadır. Bu tur sonunda en yüksek puana haiz olan yarışmacı final turuna yükselmeye hak kazanıyor.

Geldik final turuna. Final turunda yarışmacının 5 değişik çocuk seçmesi gerekiyor. Final turunda her çocuğa değişik sorular soruluyor. Yarışmacıdan seçtiği her çocuğun sorulan soruya ne yanıt verdiğini tahmin etmesi isteniyor. Peşinden yarışmacı doğru olarak tahmin etmiş olduğu evlatların kendisine puan vermesini bekliyor. Yarışmacının yarışma süresince toplamış olduğu puanı 500’e ulaşırsa dinlence hediyesi kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formunu aşağıdaki vermiş olduğumuz bağlantılardan eksiksiz ve doğru bir halde doldurarak yarışmaya katılmak için talih elde edebilirsiniz. Yarışmaya Çocuk Yarışmacı Formu ya da Stüdyo Yarışmacı Formu doldurularak başvuruda bulunulabilir.

Çocuktan Al Haberi Çocuk Yarışmacı Başvuru Formu
Başvuru Formu

Çocuktan Al Haberi Stüdyo Yarışmacı Başvuru Formu
Başvuru Formu

Arama Terimleri: Çocuktan Al Haberi yazışma, Çocuktan Al Haberi müracaat, Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu, Çocuktan Al Haberi yorumları, Çocuktan Al Haberi müracaat iyi mi yapılır, Çocuktan Al Haberi telefon numarası, Çocuktan Al Haberi telefon, Çocuktan Al Haberi çocuk yarışmacı müracaat formu, Çocuktan Al Haberi stüdyo yarışmacı müracaat formu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ