Colgate Müşteri Hizmetleri Telefon İletişim Numarası

  • 10 Nisan 2019
  • 346 kez görüntülendi.
Colgate Müşteri Hizmetleri Telefon İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Colgate, dünyanın en meşhur diş macunu ve diş fırçası üreten firmalarından biridir. Çoğu zaman bu iki ürünle öne çıkan şirket, bunların yanında diş ipi ve ağız bakım suyu şeklinde diş sağlığına yönelik birçok değişik ürünü de bünyesinde barındırır. Hem geniş ürün yelpazesi hem de dünyanın en büyük diş bakım ürünleri üreten firmalarından biri olması sebebiyle de vatanımızda de bu alandaki önder firmalardan biri konumundadır.

Colgate şirketi birçoğunuzun da sabun ve şampuan sektöründen tanımış olduğu Palmolive firmasıyla aynı çatı altındadır. Colgate – Palmolive olarak geçen şirket, en dürüst ve işine ehemmiyet veren şekilde üretim yapmayı misyon edindiğini duyurmuştur. Hem de global ekip emek vermesi ve yeni teknolojiker dahilinde devamlı gelişmeyi hedefleyen bir şirket olarak ön plana çıkar. Güvenilir ürünlerle beraber senelerdir ortaya çıkardığı saygı duyulan saygınlık yardımıyla de bulunmuş olduğu ülkelerin birçoğunda çeşitli katkılarıyla  tanınan bir firmadır halini almıştır. Hem Colgate hem de Palmolive ‘in aynı çatı altında olması ve ikisinin de birbirinden bağımsız olarak tüketiciler tarafınca en oldukca tercih edilen 2 marka olması, şirket açısından son aşama avantajlı bir durumdur.

Müşterilerine, hissedarlarına, çalışanlarına ve tüm iş ortaklarına ayrı ayrı kıymet verdiğini belirten Colgate – Palmolive şirketi, başkalarına saygı göstermeyi ve küresel çevreyi korumayı amaçladığını açıklamıştır. Dünyanın birçok değişik ülkesinde ürünleri bulunan Colgate – Palmolive, bulunmuş olduğu tüm ülkelerin düzenlemelerine ve yasalarına uygun hareket etmeyi de şirket hedeflerinden biri haline getirmiştir. Vatanımızda de derhal her markette bulabileceğiniz Colgate diş macunu, diş ipi, diş fırçası ve ağız bakım suyu şeklinde oldukca çeşitli ürünleri kullanırken, Colgate ile bir sebepten dolayı iletişime geçmeyi isteyebilirsiniz. Tüm görüş, düşünce, yakınma ve geri bildirimleriniz için sizlere tüm detaylarıyla Colgate firmasının yazışma numaralarını aktaralım.

 

Colgate Palmolive ürünleri ile ilgili olarak beklenmeyen herhangi bir yan tesir ile karşılaşmışsanız yazışma kuracağınız Colgate numarası, bu numara bununla birlikte tüketici yazışma numarası olarakta hizmet vermekte:

(0216) 519 81 01

 

Colgate Palmolive Santral Telefon Numarası:

+90 216 587 80 00

 

Colgate Palmolive Türkiye Genel Merkez Adresi:

Colgate Palmolive Temizlik Ürünleri Endüstri ve Tecim A.Ş. – Centrum İş Merkezi Aydınevler Endüstri Caddesi No 3 kat 5 Küçükyalı Maltepe İstanbul

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ