Collezione Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 07 Nisan 2019
  • 404 kez görüntülendi.
Collezione Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Collezione markası, Türkiye’de yerli üretim olarak piyasaya sürülen ve en fazlaca satış icra eden tekstil firmalarından biridir. Kaliteli tekstil ürünlerini ucuz fiyatla tüketiciye sunmayı amaçlayan şirket hem mağaza konseptiyle, hem de online olarak hizmet vermektedir.

İlk olarak 1987 senesinde kapılarını açan Collezione, İstanbul Bakırköy’de açmış olduğu mağazayla beraber tekstil sektörüne merhaba dedi. Markalaşma süreciyle beraber seneler sürecek bir büyümenin ilk adımları bu tarihlerde atıldı. Collezione ilk kurulduğu vakit kısa süre içinde İstanbul’un en fazlaca satış rakamına ulaşan tekstil mağazalarından biri oldu. Ülkemizdeki hazır giyim ve moda sektöründeki faaliyetlerine hız kesmeyen şirket, günümüzde Türkiye’nin en büyük tekstil firmalarından biri konumundadır. Moda diyince Türkiye’de akıllara gelen ilk şirket olmayı hedefleyen Collezione’un öteki hedeflerinden biri de global ve dünya genelinde hizmet veren bir şirket olmak. Şirket, bu doğrultuda devamlı olarak yatırım hayata geçirmeye devam ediyor.

Collezione şirketi müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarabilmek amacıyla devamlı olarak tekstil yatırımlarına devam ederek, online olarak satışta yapmaktadır. Devletimizde birçok mağazası bulunan firmanın bununla beraber dünyanın değişik vatanlarında de mağazları mevcuttur. Her geçen gün hem vatanımızda hem de değişik ülkelerde yatırımlarını çeşitlendirerek daha da büyümek firmanın ana hedeflerinden birisidir. Mağazalarında fast fresh fasion mottosuyla hareket eden şirket, çoğu zaman gençlere yönelik ürünler satmaktadır. Günümüzde Türkiye’nin en büyük moda firmalarından önde gelen Collezione, dünya genelinde da en fazlaca tercih edilen moda devlerinden biri olmayı hedeflemektedir. Hem Collezione mağazaları, hem de Collezione web sitesiyle ilgili her türlü görüş, düşünce, yakınma ve düşünceleriniz için sizlere detaylarıyla beraber yazışma numaralarını aktaralım.

 

Collezione Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0 850 222 1 259 (Firmanın çağrı merkezi hafta içi her gün 17:30 ‘a kadar hizmet vermektedir.)

Collezione Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi:

crm@collezione.com.tr

Collezione Genel Müdürlük İletişim Detayları:

Telefon: 0212- 447 12 12  –  Fax:  0212- 447 02 96

Collezione Genel Müdürlük Adres Detayları:

Adres: Demirkapı Mah. İnönü Cad. No 48 34214 Mahmutbey İstanbul

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ