Columbia Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi

  • 05 Nisan 2019
  • 353 kez görüntülendi.
Columbia Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Columbia Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1938’de kurulan Columbia Sportswear Company, şapka datıcılığı meydana getiren ufak bir aile şirketiyken süre içinde dünyanın en geniş dış giyim markalarından biri haline gelmesidir aslolan hikayesi.  Bununla beraber ABD’da kayak giyiminde önde gelen markalar içinde yer almıştır. Columbia’nın yoğun olarak çizgisi; dış giyim, spor giyim, dayanıklı ayakkabı ve aksesuar alanlarında geniş bir çeşitlilik sunar. Geliştirilen ürünler işlevsel olma özelliği gösterirken bununla beraber modaya uygun olarak şık tasarlanmışlardır. Ürünlerinde ki en belirgin özelliği ise açık hava sporları meydana getiren sporculara, tabiat tutkunlarına soğuk havalarda korunmaları için ince ürünler yapmaktır. Doğrusu aslolan vakaları termal ürünler yapmaktır.

Columbia’nın zamanı Gert’in anne ve babası Paul ve Marie Lamfrom’un 1937’de Almanya’dan kaçmalarıyla adım atar. Portland, Oregon’da Columbia Hat Company olarak adlandırılan ufak bir şapka dağıtıcılığı işi alırlar. Teslimatlar esnasında üreticilerden meydana gelen problemlerden dolayı ürünleri kendi başlarına üretmeye karar verirler. Bir ekip talihsiz vaka yaşayan şirket kurucuları, tüm fena zamanları geride bırakarak bu alanda yeni ve inovatif faaliyetler halletmeye devam ederler. Su geçirmez, nefes alabilir kumaştan ceket meydana getiren ilk firmalardan biridir. Bu kumaştan bir ceket yapmaları ile tüm tekstil hayatında yeni bir çığır açtılar. Hepimiz tarafınca süre içeriden çokça dört gözle beklenen ve beğenilen bu ürünler, artık hepimiz tarafınca kullanılmaya başlandı. Tüm dünyada 2700’den fazla çalışanı olan Columbia’nın ürünleri 72 ülkede 13.000’den fazla perakende noktasında tüketicileriyle buluşmaktadır. Omni-Tech ve Omni-Shield teknolojileri ile de daha faz müşteri yakalayan Columbia şuan en fazlaca malum giyim markalarından biridir.

Columbia Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası

Columbia çağrı merkezi ve Columbia müşteri hizmetleri haftanın her günü sizlere hizmet vermektedir. Columba kontakt bilgisi hizmeti ile Columbia telefon numarası 0 (850) 200 11 41’i arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ