Compaq Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 05 Eylül 2019
  • 359 kez görüntülendi.
Compaq Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
14 Şubat 1982’de ABD Birleşik Devletleri, Harris’de kuruldu. 2002’de Hewlett-Packard şu demek oluyor ki HP şirketi ile birleşti. 2013 senesinde marka adı sonlanmış oldu. Compaq, ilk kurulduğu yıllardan derhal sonrasında bilgisayar teknolojisinin yeni gelişmeye başladığı zamanlarda dünyanın en oldukça satan bilgisayar üreticileri içinde yer aldı. 1990’lı yıllardaki başarısı takdire şayandı. 1988 senesinde Compaq, dünya üstünde büyük bir atılıma imza attı. Dünya tarihindeki ilk VGA İşlemcili dizüstü bilgisayar, günümüz ismiyle laptopları olan Compaq SLT/286’yı çıkarttı. Derhal peşinden, 1989 yılının Ekim ayında ise Compaq LTE ile ilk dizüstü bilgisayarı tanıttı.

2002 senesinde ise Hewlett-Packard şirketi tarafınca 25 Milyar USD karşılığında satın alındı. Hewlett-Packard, Bill Hewlett ve David Packard tarafınca Palo Alto, ABD Birleşik Devletleri’nde 1939 senesinde kurulan bir şirkettir. Bünyesinde Apollo Computer, Tower Software, 3Com, Palm benzer biçimde birçok şirketi barındırıyor. Hewlett-Packard, en büyük atılımını yılların bilgisayar üreticisi olan Compaq şirketini satın almasıyla değiştirdi. Günümüzde baktığımızda dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Hewlett-Packard, bugünlere ulaşmasındaki en büyük gelişmelerden birisi Compaq şirketiyle birleşmeleri yardımıyla oldu.

HP Compaq’ın tüketici ürünleri hattı ve destek hattı olmak suretiyle 2 tane numarası bulunmaktadır. Bu numaralardan HP ile iletişime geçerek ilgili talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

HP Compaq Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HP Compaq Tüketici Ürünler Destek Hattı
(212) 444 0307

HP Ticari Ürünler İçin Destek Hattı
(212) 444 7171

Arama Terimleri: Compaq kontakt detayları, Compaq telefon numarası, Compaq bağlantı tel, Compaq canlı destek, Compaq müşteri temsilcisi, Compaq yakınma hattı, Compaq tüketici ilişkileri danışma hattı, Compaq kontakt, Compaq çağrı merkezi, Compaq Türkiye kontakt

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ