Çoruh Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 04 Haziran 2019
  • 112 kez görüntülendi.
Çoruh Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Günümüzün en mühim eğer olmazsa olmaz gereksinimlerinden birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden görevli firmalar her ile ya da bölgeye gore değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik şirketi bulunmaktadır.

Çoruh Elektrik, 2010 senesinde kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Çoruh Elektrik; Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Giresun illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik mevzusunda destekten Çoruh Elektrik mesuldür.

Çoruh Elektrik ile bağlantı kurabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara vesilesiyle Çoruh Elektrik’te bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı informasyon alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanık elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma mevzusundaki teknik sorunlarını bildirebilir, güncel borcunuz hakkında informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi bu hat üstünden kolayca Çoruh Elektrik’e bildirebilirsiniz.

Ek olarak aşağıda belirttiğimiz bağlantılar vesilesiyle anlık arıza bildiriminde bulunabilir, planlanmış kesintileri öğrenebilir, kaçak kullanım suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Çoruh Elektrik Anlık Arıza Bildirimi

Çoruh Elektrik Planlanmış Kesintiler

Çoruh Elektrik Kaçak Kullanım İhbarı

Çoruh Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 91 86

Arama Terimleri: çoruh elektrik kontakt detayları, çoruh elektrik telefon no, çoruh elektrik bağlantı tel, çoruh elektrik canlı destek, çoruh elektrik müşteri temsilcisi, çoruh elektrik yakınma hattı, çoruh elektrik müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ