Cosmo Home Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

  • 30 Mart 2019
  • 228 kez görüntülendi.
Cosmo Home Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Cosmo Home
Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de birçok avmsinde mağazası bulunan Cosmo Home, büyük bir müşteri kitlesine haizdir. İnternet üstünden de birçok müşteriye haiz olan Cosmo Home, Türkçe olarak ev arkadaşı anlamına gelmektedir. Cosmo Home mağazası ilk olarak 1998 senesinde kurulmuştur. Cosmo Home çoğu zaman hanımefendilere hitap eden bir alışveriş mağazasıdır. Bünyesinde dünya genelinde meşhur ve kaliteli olan birçok meşhur markanın kozmetik ürünlerini barındırmaktadır. Maybelline New York, Golden Rose, Max Factor, Alix Avien ve Deborah bunlardan bir tek bir kaçı arasındadır.
Her geçen gün büyüyen ve şubelerini her yıl arttıran Cosmo Home mağazalarının İstanbul, Antalya, İzmit, Konya ve Adana şeklinde büyük şehirlerde şubeleri bulunmaktadır. Kişisel bakım için tercih edilen Cosmo Home’un müşteri temsilcisi direk bağlanma numarasından talep, tavsiye ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Cosmohome mağazasının müşteri hizmetleri numarası 0216 339 19 43’tür.
Ek olarak internetten yaptığınız alışverişlerde ihtiyacınız olan desteği de talep edebilirsiniz.

COSMO HOME Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

Dünya pazarında kendisine büyük bir hedef koyan Cosmo Home saç bakım, makyaj, cilt bakım, tırnak bakım ve adam bakım şeklinde birçok kategoride ürün barındırmaktadır. Cosmo Home markasın, müşteri temsilcisi direk bağlanma numarası ile aklınıza takılan her türlü suali sorabilirsiniz. Müşteriyi mağdur bırakmayan markanın desteğini rahatça talep edebilirsiniz.Cosmo Home müşterileri için hazırladığı kampanyaları da web ve toplumsal medya platformlarında duyurmaktadırlar.
Ek olarak web siteleri üstünden 50 TL üstü siparişlerinizde parasız kargo imkanı sunmaktadır. Şuna da değinmek gerekir ki Cosmo home’da aldığınız ürünün ise 14 gün içinde iade garantisi bulunmaktadır.

Cosmo Home Mağazasının Çağrı
Merkezi İletişim Adresi

Acıbadem
Mahallesi Fatih sokak no:18 İstanbul/ Kadıköy

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ