Cumhuriyet Sucukları İletişim Bilgisi Telefon Numarası

  • 21 Nisan 2019
  • 783 kez görüntülendi.
Cumhuriyet Sucukları İletişim Bilgisi Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

1920 senesinde Afyon’da mütevazi bir kasap dükkanı olarak  ve yalnızca mahalli halkın et ihtiyacının karşılanması amacıyla kurulan Cumhuriyet Kasabı, Ürettiği sucuklar ile en önce mahalli halk tarafınca oldukça konuşulmuş ve beğenilmiş sonrasında ise ünü tüm Türkiye’ye yayılmıştır. Daha kurulduğu ilk andan beri hijyen kurallarına büyük ehemmiyet gösteren Cumhuriyet, tüm Türkiye çapında tanınmış bir şirket olduktan sonrasında da aynı hassasiyetle hijyene dikkat ederek üretim hayata geçirmeye devam etmiştir. Cumhuriyet Sucukları’nın sucuk yapımında kullandığı etler helal sertifikasına haiz ve helal kesimdir. Senelerdir kalite ve güvenli sucuğun adresi olan şirket ilk günkü heyecanı ve azmi ile tüm Türkiye için son aşama teknolojik makinelerle donatılmış üretim tesislerinde üretimlerine devam etmektedir.

Hizmet verdiğimiz besin sektörünün ciddiyetinin son aşama bilincinde olduğumuzdan dolayı hijyen kurallarına dikkat ediyor ve ürünlerimizi son teknoloji makineler yardımıyla el değmeden üretiyoruz. Tüm dünya genelinde kabul görmüş besin sertifikalarına haiz Cumhuriyet Sucukları, senelerdir et ürünlerini sofralarınıza taşıyor. Yalnızca sucuk üretiminde değil hem de pek oldukça değişik ürün çeşidimiz ile siz kıymetli tüketicilere büyük bir tutku ile en iyi hizmeti vermekten dolayı büyük bir onur duyuyoruz. Senelerdir sofralarınıza konuk olan et ürünlerimiz ile kahvaltılarınızın lezzeti ve hazzı olan Cumhuriyet Sucukları, bugün Türkiye’nin en tanınmış markalarından biri olmuştur. Eğer bu zamana kadar ürünlerimizi denemediyseniz size en yakın marketten isteyiniz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı informasyon almak ve üretim faaliyetlerimizin ne şekilde işlediğini merak ediyorsanız bizlere www.cumhuriyetsucuklari.com.tr web internet sitemizden ya da 0272 221 18 26 ve 0271 221 18 27 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Cumhuriyet Sucukları siz kıymetli tüketicilere Organize Endüstri Bölgesi 4.Cadde 6.Sokak No:2 Afyonkarahisar adresinde hizmet vermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ