D-Link Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 04 Eylül 2019
  • 225 kez görüntülendi.
D-Link Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Genel merkezi Taipei, Tayvan’da bulunan şirket 1986 senesinde Ken Kao tarafınca gelişmiş network alanında yeniliklere imza atmak adına kuruldu. Bant genişliği, Dijital ses ve veri mevzularındaki yazışma çözümlerinin tasarımı, üretimi ve pazarlanması mevzusunda dünyanın en önde gelen firmalarından birisidir. Şirket misyonunu “İnsanlar için İletişim Ağları Oluşturmak” olarak belirliyor. D-Link, ev kullanıcıları, düşük bütçeli ve orta büyüklükteki işletmelerin ve dünyaca meşhur büyük işletmelerin  global yazışma ağı gereksinimlerini karşılama noktasında tüm dünyaya hizmet veriyor. Odak noktası Network Teknolojileri olan şirket, kurulduğu günden bu yana tüm teknolojik gelişmelerden haberdar olmakla kalmayıp, teknoloji mevzusunda yeni adımların atılmasında en büyük katkıyı elde eden şirketlerin başlangıcında geliyor.

Dünya üstünde 100’ü aşkın ülkede etkinlik gösteren şirket, bu ülkelerde satış ve dağıtım hizmetlerini veriyor.  D-Link, Network yazışma ağları alanında uzun yılları kabul eden tecrübesinin yanı sıra, yenilikçi anlayışını asla kaybetmeyerek müşterilerine yeni çözümler sunuyor.D-Link, 2005 yılından beri her yıl 1 milyar USD barajını geçen sayılı firmalardan biri olma özelliğine haiz. 3 kıtada (Asya, Avrupa ve ABD) 100’ü aşkın hizmet verdiğini söylemiştik. Bunların başlangıcında; ABD, Tayvan, Rusya, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İsrail, Yunanistan, İsveç, Norveç, Birleşik Arap Emirlikleri, Danimarka, Japonya, Singapur, Hindistan, Çin ve Türkiye geliyor. Kurulduğu günden bu yana teknoloji alanında Network faaliyetleri yürütmesinin yanı sıra büyük gelişmelere imza atan ve piyasaya yeni çözümler sunan şirket birçok patent ve telif hakkını elinde tutuyor. Her gün gelişmeye ve yenileşmeye, dönemin üstündeki teknolojiye erişmeye devam eden şirket dünyanın önde gelen Network firmalarından birisi konumundaki yerini koruyor.

D-Link’in modem destek hattı, İstanbul Bölge Ofisi telefon numarası, destek mail adresi, faks numarası olmak suretiyle yazışma detayları bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden irtibata geçerek ürünlerle ilgili talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

D-Link Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Link Modem Destek Hattı
0850 377 76 13

D-Link Türkiye İstanbul Bölge Ofisi
Adres: 
Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Akzambak Sok. Uphill Towers Residence A Blok Kat:1D:99 34746 Ataşehir İstanbul
Telefon: +90 216 492 99 99 (Hafta içi 08:00-17:30)
E-Mail Adresi: support.tr@dlink.com.tr
Faks: +90 216 688 01 99

Arama Terimleri: D-Link yazışma detayları, D-Link telefon numarası, D-Link mail adresi, D-Link canlı destek, D-Link müşteri temsilcisi, D-Link yakınma hattı, D-Link tüketici ilişkileri danışma hattı, D-Link yazışma, D-Link çağrı merkezi, D-Link Türkiye yazışma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ