Dagi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi

  • 05 Nisan 2019
  • 62 kez görüntülendi.
Dagi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Dagi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dagi, kuruluşundan beri daima en oldukca tercih edilen iç çamaşır markası olmaya devam etti. Tekstil alanında etkinlik gösteren şirket, iç çamaşır mevzusunda oldukça güzel tasarımlar yaparak bulunmuş olduğu konumu korumaktadır. Dagi ilk mağazasını 1989 senesinde Şişli’de açtı. Avm mağazacılığı Dagi için Akmerkez’de başladı. Marka süre içinde yeni oluşturulan avmleriyle caddelerde de yerini aldı (bknz. menü/MAĞAZALAR). Yurt dışı pazarına da açılarak mağazalar açan Dagi, yatırım planlarıyla hem yurt içinde hem de yurt haricinde büyümeye devam ediyor. Her şey 1983’te başladı. Dagi markası hazır giyim sektöründeki ilk adımlarını attı. O adımlar, büyük ses getirdi. Yıl 2004.

 

Dagi kuruluşundan sonraki en büyük değişiklik sürecini yaşadı. Yeni bir ortaklık daha çok güç daha çok yatırım demekti ilkin logo yenilendi peşinden mağaza sayısı artmaya başladı, merkezi binaya geçildi. 8000 metre karelik kapalı alan üretimi de içine alacak şekilde yine yapılandı. Ürünlerde kullanılan hammaddeler değiştirildi. Dagi tüketici zihnindeki sağlam ve kaliteli kumaş algısını daha da pekiştirdi. Bilhassa 2004’teki değişimden sonrasında tüm ürün portföyü tekrardan tasarlandı. Ihtiyaç duyulan her şey değişti, tüm koleksiyonlar yenilendi. Dagi, adam ve hanımefendiler iç çamaşır, pijama, eşofman, çorap, mayo üretimi icra eden bir şirket konumuna geldi. Her geçen popülaritesini artıran şirket şuan en oldukca tercih edilen iç giyim mağazası olarak görülmektedir.

Dagi Çağrı Merkezi Telefon Numarası Direk Bağlanma

Daği giyim mevzusundan yaşadığınız en küçük bir sorunda Dagi müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Dagi, iç giyim standardını sizlere sunmak ve rahat ettirmek için daği çağrı merkezi hizmetini haftanın her günü etken tutmaktadır. Daği yazışma bilgisi hizmetine web internet sitemizden ulaşabilirsiniz. En küçük bir sorunda, iade ürün vermede daği telefon numarası 0212 248 99 68’i arayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ