Daikin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 11 Eylül 2019
  • 256 kez görüntülendi.
Daikin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Daikin, 1924 senesinde Japonya merkezli kurulmuş bir elektronik şirketidir. Türkiye’de 2011 yılından bu yana bilinmektedir. Daikin’in genel olarak üretip geliştirdiği ürünler şu şekildedir; Klima, Kimyasallar, Ulaşım ve Soğutma Sistemleri, Yarı iletkenler, Hidrolik, ekipman, Hibrid, Hidrolik, Elektronik, Müdafa, Satış sonrası servis, Yağ soğutma üniteleri, Plastik endüstrisi için temel çekme üniteleri.

Daikin ürettiği klima sistemleri yardımıyla oldukça malum ve gözde markalar içinde yerini almıştır. Köklü bir şirket olması, kaliteli ürünler üretmesi ve müşteri memnuniyetiyle oldukça sevilmiştir. Verdiği satış sonrası destek ile kurumsal olarak sevilen bir şirkettir. Sloganı; “Dünyanın klima uzmanı”

Daikin’in 444’lü bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle Daikin ürününüz hakkında detaylı informasyon alabilir, bölge müdürlüklerinin yazışma numaralarına ulaşabilir, teknik servis hakkında detaylı informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Daikin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 99 90

Arama Terimleri: daikin yazışma detayları, daikin telefon no, daikin bağlantı tel, daikin canlı destek, daikin müşteri temsilcisi, daikin yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ