Dalin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 08 Nisan 2019
  • 422 kez görüntülendi.
Dalin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Dalin markası, bilhassa de bebekli annelerin son aşama yakından tanımış olduğu ve devletimizde göz yakmayan bebek şampuanı mottosuyla ünlenmiş olan kozmetik markasıdır. Dalin şirketi Bilim İlaç ile aynı şirket grubunda yer almıştır. Eczacı Adil Karaağaç’ın kurduğu Dalin, ilk olarak 1983 senesinde piyasaya çıkan bir üründür.

Tüm ebeveynlerin en yakından tanımış olduğu markalardan önde gelen Dalin, Türkiye’nin en popüler göz yakmayan bebek ve çocuk şampuanıdır. Aslolan ününü bu sayede kazanmış olsa da sonraları değişik ürün segmentlerinde de Dalin markasını görmekteyiz. 1983 senesinde kurulan şirket, günümüzde Kopat Kozmetik ve Pazarlama A. Ş. bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Adil Karaağaç‘ın kurucusu olduğu Dalin markası, hem saç bakımı için hem de cilt bakımı için bebeklere ve küçüklere yönelik ürünler geliştirmektedir. Hem kaliteli hem de tüketici için alım gücüne hitap edebilir nitelikle ürünleri piyasaya sürmeyi hedefleyen Dalin, göz yakmayan bebek şampuanı, bebek sabunu ve bebek pudrası şeklinde çeşitli ürünleri bünyesinde barındıran bir firmadır.

Piyasaya çıkmış olduğu günden beri Türkiye ‘nin en popüler bebek ürünleri üreten firmalarından önde gelen Dalin, üretim tesisiyle de tüketicilerine kaliteli ürün vaadediyor. Türkiye’de üretilen kozmetik markalar içinde ilk  kez iyi üretim sertifikası kısaca GMP sertikası almış olan şirket, bununla beraber Kalite Güvence Sistemi sertifikası kısaca QAS sertifikasını da alan öncü firmalardandır. Uzun senelerdir piyasada yer edinen şirket, %50 civarında olan pazar payıyla da başarısını kanıtlamıştır. Türkiye’nin en oldukca tercih edilen bebek şampuanı olma özelliğine haiz olan Dalin, günümüzde ise sinek kovucu sprey, bebek bakım örtüsü, bebek deterjanı, pişik önleyici krem ve bebek giysileri için yumuşatıcı şeklinde oldukca değişik bebek ürününde piyasada yer almıştır. Toplamda 17 değişik kategoride ve 40 değişik ürün çeşidinde hizmet veren Dalin ile ilgili tüm görüş, tavsiye, soru ve şikayetleriniz için sizlere detaylı yazışma bilgilerini aktaralım.

Dalin Müşteri Hizmetleri Danışma Hattı:

0850 622 62 60

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ