DeFacto Marka Tanıtımı ve Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  • 26 Mart 2018
  • 199 kez görüntülendi.
DeFacto Marka Tanıtımı ve Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

DeFacto firması 2005 yılında kurulmuştur. İlk mağazalarının açılışından itibaren hazır giyim sektörünü ve modayı yakından takip ederek lider markalar arasına girmeyi başarmıştır. 2017 yılının bitimiyle birlikte Türkiye genelinde 324’ü aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Yurt dışında ise toplamda 123 mağazasıyla hizmet vermektedir.

Türkiye’de içinde bulunduğu sektörde ilk 3 firmadan birisi olarak, sektöre yön vermeye ve başarılı ilerleyişini sürdürmeye devam ediyor. Başarılı bir tasarım ekibiyle çıktığı bu yolda istikrarını hiç bozmadan her zaman daha kaliteli ürünler sunmaya çalışıyor. Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken, kalitesiyle herkesi memnun eden bu ürünler dünya trendlerine uyum sağlayarak müşteriye sunuluyor.

Oldukça yaratıcı satış stratejileri uygulayarak, yenilikçi tasarımlarını farklı bir bakış açısıyla halkımıza sunuyor. Satış yaptığı, mağaza açtığı ülkelerin şartlarını dikkate alarak ülkelere özel birçok ürün tasarlayarak satışa sunuyor. Oldukça kısa bir süre sayılabilecek bu süreç içerisinde edindikleri tecrübeler doğrultusunda, yurt dışı pazarında da etkili olmayı başardı. Kazakistan’da 2012 yılında açtıkları ilk yurt dışı mağazalarının ardından günümüzde giyim sektörüne oldukça etkili bir bakış açısı sunuyor.

Toplamda 22 ülkede yer alan mağazaları, her ülkenin kendi kültürü doğrultusunda dizayn edilerek yerel halkın ilgisini çekebilecek ürünlerle donatılıyor. Farklı kültürler için farklı ürünler, farklı tasarımlar hayata geçiriliyor. Ülkelerin içinde bulunduğu yaşam tarzlarını dikkate alarak kıyafet üretiyorlar.

DeFacto’nun Türkiye’de yer alan müşterileri için elbette bir müşteri hizmetlerine direk bağlanma numarası yer alıyor. Haftanın 7 günü, resmi tatil ve bayramlarda da açık olan çağrı merkezi, Sabah dokuz ile akşam sekiz saatleri arasında açık.

0850 222 27 15

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ