Deichmann Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 02 Nisan 2019
  • 350 kez görüntülendi.
Deichmann Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Deichmann şirketi,  Almanya’nın Ruhr bölgesinde 1913 senesinde kurulmuş olan Alman ayakkabı mağazaları zinciridir. Hanım ayakkabısı, adam ayakkabısı ve çocuk ayakkabısının yanı sıra çanta da satan Deichmann şirketi,hem Avrupa’nın hem de Türkiye’nin kendi ürün kategorisindeki en büyük firmalarından biri konumundadır. Firmanın adını almış olduğu ve kurucusu olan Heinrich Deichmann, eşiyle beraber ilk kez ayakkabı dükkanını 1900’lü yılların başlangıcında açtı. Hemen sonra şirket büyüyerek günümüzde Avrupa’nın pazar lideri konumuna kadar yükselme başarısı göstermiştir. Günümüzde Deichmann firmasının 28 değişik ülkede mağazaları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bu ülkelerde bulunan mağaza sayısı 3800’den fazladır. Ek olarak tüm bu mağazalarda istihdam etmiş olduğu personel sayısı da 38 binden fazladır.

Deichmann markası hala bir aile şirketi olarak işletilmeye devam etmektedir. Günümüzde firmanın yönetim koltuğunda Heinrich Deichmann’ın torunu olan ve kendi adını taşıyan Heinrich Deichmann oturmaktadır. 2016 yılına baktığımızda Deichmann firmasının toplamda 173 milyon çift ayakkabı satışı yapmış olduğu ortaya çıkmaktadır. Bu da firmanın dünyanın en oldukca ayakkabısı satan ayakkabı mağaza zincirlerinden biri bulunduğunu göstermektedir. Şirket’nın mağazaları yalnızca Avrupa’yı kapsamamaktadır. Avrupa’nın yanı sıra ABD Birleşik Devletleri’nde de Deichmann mağazaları faaliyetlerini sürdürmektedir. Deichmann firmasının mağazalarının çoğunluğu ise kurum yeri olan Almanya sınırları içinde yer almıştır. Günümüzde Almanya’da yer edinen Deichmann mağazası sayısı 1424 tane iken 15 binden fazla çalışan da Almanya’da Deichmann şirketi tarafınca istihdam edilmektedir.

Deichmann firmasının senelik cirosunun da mühim bir kısmını Almanya’da yaptığını söylemek mümkün. Tüm dünyadaki Deichmann mağazalarının cirosunun toplamda %40 kadarlık bir dilimini Almanya’daki mağazalarında gerçekleştirmektedir. Günümüzde Deichmann şirketi, adam bot ve çizmeleri, hanımefendi bot ve çizmeleri, hanımefendi spor ayakkabı, adam spor ayakkabı, çocuk spor ayakkabı, hanım ve adam sandaletler, çocuk sandaletler, çantalar, koşu ayakkabıları, futbol ve basketbol ayakkabıları benzer biçimde birçok değişik kategoride ayakkabı ve çanta satmaktadır. Bu şirket ile iletişime geçmek isteyenler için Deichmann kontakt numarasını aşağıda sizlere iletiyoruz.

 

Deichmann Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0850 200 0450

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ