Dell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 07 Eylül 2019
  • 244 kez görüntülendi.
Dell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Dell, ABD merkezli olarak 1984 senesinde kurulmuş bir bilişim şirketidir. Dünyaca tanınmış bir marka olan Dell, dünyanın en büyük ikince bilgisayar üreticisi konumundadır. Birçok kurumsal kullanım amaçlı bilgisayar, kişisel kullanım amaçlı bilgisayar ve bilgisayar bileşenlerinin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Dell, müşteri memnuniyeti mevzusunda dünyanın en iyi bilgisayar markasıdır.

Dell; Masaüstü bilgisayar, Sunucu, Dizüstü Bilgisayar, Yazıcı, ağ birleşenleri, veri depolama donanımı, yazılım, ve KDA şeklinde ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Dell’in üretmiş olduğu kişisel bilgisayar serileri şu şekildedir; Dell Inspiron, Dell XPS, Dell Vostro, Dell Alienware.

Dell’İn 0216’lı bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığı ile Dell ile iletişime geçebilir, ürünler hakkında data alabilir, teknik destek alabilir; talep, soru, düşünce, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Ek olarak belirtmek gerekir ki Dell teknik servisi tüm modeller için bulunduğunuz yere gelmiş olarak yapılmaktadır.

Dell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 570 87 54

Arama Terimleri: dell yazışma detayları, dell telefon no, dell bağlantı tel, dell canlı destek, dell müşteri temsilcisi, dell yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ