DEMİRDÖKÜM Müşteri Hizmetleri Numarası – Çağrı Merkezi Telefon Numarası

  • 20 Mart 2019
  • 440 kez görüntülendi.
DEMİRDÖKÜM Müşteri Hizmetleri Numarası – Çağrı Merkezi Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

DEMİRDÖKÜM Müşteri Hizmetleri Numarası – Çağrı Merkezi Telefon Numarası

1954 senesinde İstanbul’da başladığımız yolculuğumuz sizlere hizmet sunduğumuz ısıtma, iklimlendirme ve su ısıtma sektörlerinde günümüzde de hala daha tüm hızıyla ve tüm isteğimizle devam etmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin hoşnut olması için elimizden gelen her şeyi yaptık ve bu da müşterilerimizin bizleri fazlaca daha çok sevmesini ve bizlere güvenmesini sağlamış oldu. Yılların verdiği informasyon birikimi ve deneyim ile çıktığımız bu yolda sizlere sağladığımız hizmetlerin geri dönüşü olarak duyduğumuz birbirinden güzel yorumlar bizlere gurur verdiği benzer biçimde yürüdüğümüz yolun ne kadar doğru bir yol bulunduğunu bizlere gösterdi. Sizden aldığımız bu destek ve güvene ikimiz de canla başla emek vererek emeğimizi koyduk ve bugün Demirdöküm olarak ülkemizin en büyük kuruluşlarından biri haline geldik.

Türkiye piyasasına katmış olduğu yenilikler ile adından sıkça söz ettiren Demirdöküm, ülkemiz tüketicilerini kazan, kat kaloriferi, şofben ve kombi benzer biçimde bugün hayatımızı oldukça kolaylaştıran ürünler ile tanıştırmıştır. Daha fazlaca elektronik aletler üstüne siz kıymetli tüketicilerimize hizmet verdiğimiz için devamlı değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için büyük çaba gösteriyor ve sizleri daima en iyisiyle ve en teknolojik ürünlerle buluşturmak için son aşama ustalaşmış ve işinin en iyisi ekip arkadaşlarımız ile çalışıyoruz. Siz değerli üyelerimizin memnuniyetini her şeyin önüne koyduğumuz için sizlerden aldığımız pozitif yönde geri dönüşler bizlere bu yolda yol gösterici oluyor.

Eğer siz de şirketimiz hakkında detaylı detayları edinmek ya da ürünlerimiz hakkında informasyon sahibi olmak isterseniz sizi www.demirdukum.com.tr web sitemizi ziyaret etmeye bekliyoruz. Bizlere bununla birlikte 0850 222 1 833 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan ulaşarak yetkili servis talep edebilir, ürünlerimiz ile ilgili teknik destek alabilir ya da ürünlerimizin kullanımı hakkında detaylı detayları müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ