Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 26 Nisan 2019
  • 359 kez görüntülendi.
Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Denizbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu birçok ürün ve kampanya bulunuyor. Süratli ve güvenilir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmek, yönerge vermek ve informasyon almak için Denizbank kontakt yöntemlerini kullanabilirsiniz. İnternet ve mobil bankacılık üstünden işlemlerinizi tamamlayabileceğiniz benzer biçimde telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 0 800 ve 0850 222 0 800 üstünden birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışından aramalar için ise, +90 kodunu ilave ederek 0850 222 0 800 numarası üstünden arama yapabilirsiniz. Ürün ve hizmet başvurularınızı yapabilir, müracaat sürecinizi takip edebilir, ödeme işlemlerinizi yapabilir, para geçirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak, sesli cevap sistemin kullanarak da bankanın daha kısa sürede size destek olmasını sağlayabilirsiniz.
Denizbank müşteri hizmetlerini kullandığınız vakit eğer sistemde kayıtlı değilseniz, sizden T.C. kimlik numarası, kart numarası ya da müşteri numarası isteyecektir. Herhangi birini tuşladıktan sonrasında da menüye aktarılacaksınız. Eğer telefon bankacılığı sistemine kaydınızı gerçekleştirirseniz, herhangi bir işlem yapmadan öncesinden informasyon girmenize gerek kalmaz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası

Müşteri temsilcisine ulaşmak için menülerle uğraşmak istemiyor ve vakit kaybı yaşamadan işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız, kısa yolu kullanabilirsiniz. Ilk olarak belirttiğimiz benzer biçimde Denizbank’ın müşteri sesli tanıma sistemi bulunuyor; bu sayede uzun aşamalarla uğraşmadan kısa sürede işlem türünüze uygun menüye bağlanabiliyorsunuz. Bununla birlikte Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası kullanıldıktan sonrasında da ilk aşamada T.C. kimlik numaranızı ve peşinden kartınızın son 4 hanesini tuşlamanız istenecektir. Bu adımdan sonrasında, 5’i tuşlayıp peşinden karşınıza çıkan menüden gene 5’i ve yine 5’i tuşlamanız gerekmekte. Son aşamada da 0’ı tuşladıktan sonrasında direkt müşteri temsilcisine erişebilirsiniz. Herhangi bir yoğunluk yoksa kısa sürede müşteri temsilcisine erişebiliyorsunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ