Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 04 Haziran 2019
  • 157 kez görüntülendi.
Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Günümüzün en mühim eğer olmazsa olmaz gereksinimlerinden birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden görevli firmalar her ile ya da bölgeye nazaran değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik şirketi bulunmaktadır.

Dicle Edaş, 1994 senesinde kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Dicle Edaş; Diyarbakır, Şanlıurfa, Batman, Mardin, Siirt ve Şırnak illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik mevzusunda destekten Dicle Edaş mesuldür.

Dicle Edaş ile bağlantı kurabileceğiniz üç haneli bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara vasıtasıyla Dicle Edaş’da bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı data alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanık elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma mevzusundaki teknik sorunlarını bildirebilir, güncel borcunuz hakkında data alabilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi bu hat üstünden kolayca Dicle Edaş’a bildirebilirsiniz.

Ek olarak aşağıda belirttiğimiz bağlantılar vasıtasıyla anlık arıza bildiriminde bulunabilir, planlanmış kesintileri öğrenebilir, kaçak kullanım suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Dicle Edaş Anlık Arıza Bildirimi

Dicle Edaş Planlanmış Kesintiler

Dicle Edaş Kaçak Kullanım İhbarı

Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

Arama Terimleri: dicle edaş kontakt detayları, dicle edaş telefon no, dicle edaş bağlantı tel, dicle edaş canlı destek, dicle edaş müşteri temsilcisi, dicle edaş yakınma hattı, dicle edaş müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ