Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 15 Temmuz 2019
  • 471 kez görüntülendi.
Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Digiturk, 1999 senesinde Çukurova Tüm ortaklık tarafınca kurulmuş bir dijital platformdur. 2015 senesinde beIN Media Group’a satışı gerçekleşmiştir. Digiturk SD/HD/3D/4K formatlarında gösterim yapmaktadır. Eski adıyla Lig TV yeni adıyla beIN Sports kanalında Süper Lig maçlarının gösterim hakkına haizdir. Şirket, Eutelsat 7A uydusunda bulunmaktadır.

Digiturk’te 200’ün üstünde kanal bulunmaktadır, bunlara ek olarak; Digiturk Plus, Digiturk HD ve Digiturk IQ benzer biçimde alt kanalları da bulunmaktadır. Bu kanallarda HD ve 4K gösterim kalitesi bulunmaktadır. Digiturk’un 2016 son çeyrek istatistiklerine bakılırsa toplamda 2.669.757 abonesi bulunmaktadır. Şirket, 13 Ocak 2017 tarihinde tamamen yenilenmiş kanalları da yenilenmiştir.

Digiturk’un 0212’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla, aboneliğiniz hakkında tüm soru ve bilgilere ulaşabilir, teknik mesele ve hatalar hakkında detaylı informasyon alabilir, ödenmemiş borcunuz ve güncel borcunuzu sorgulayabilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ek olarak aşağıda yer edinen bağlantıya tıklayarak yazışma formundan yazışma kurabilirsiniz.

Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 473 7373

Digiturk İletişim Formu

Arama Terimleri: digiturk yazışma detayları, digiturk telefon no, digiturk bağlantı tel, digiturk canlı destek, digiturk müşteri temsilcisi, digiturk yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ