DİVAPAN Müşteri Hizmetleri Numarası – Çağrı Merkezi Telefon Numarası

  • 19 Nisan 2019
  • 472 kez görüntülendi.
DİVAPAN Müşteri Hizmetleri Numarası – Çağrı Merkezi Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

DİVAPAN Müşteri Hizmetleri Numarası – Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Ülkemizin MDF ve MDFlam ihtiyacını karşılamak suretiyle seneler ilkin çıktığımız bu yolda alanımızda ülkenin en iyisi olmayı kendimize hedef belirleyip bu doğrultuda hareket ettik. Kendi alanımızda internasyonal kalite belgesi alan ilk şirket olduk. Bu sayede hem yurt içi üretimimiz hem de ihracat rakamlarımız hızla arttı ve sektörün en iyisi olduk. Ülkemizin gereksinimlerini karşıladığımız kadar yabancı ülkelere de ihraç faaliyetlerinde bulunarak hem ülkemizin adını öteki ülkelerde gururla duyurduk hem de ülkemizin ihracat gelirlerine büyük bir katkı sağladık. Daima insana saygılı olmayı bildik ve bu sebeple bünyemizde bizimle beraber çalışanları ailemizden biri olarak görüp daima yanlarında durarak onlara destek olduk.

Son aşama büyük üretim tesislerimizde bizimle beraber çalışan pek oldukca şahıs ile bir aile benzer biçimde olduk. Ekip arkadaşlarımızı daima işinde son aşama ustalaşmış ve bir o denli da deneyimli kişilerden seçip hem oldukca daha nitelikli ürünler ürettik hem de üretim hızımızı arttırdık. Son teknolojik gelişimleri daima yakından takip ederek ve bu gelişimleri üretim faaliyetlerimizde kullanarak üretimlerdeki hata payını en aza indirip oldukca daha kaliteli mahsuller ortaya çıkardık. Divapan olarak daima bu sektörde öncü firmalardan biri olduk ve önceliklerimize çevre ve insan bilincini koyduk. Dev üretim tesislerimizde çevre bilinci ile hareket edip doğaya dost bir üretim sistemi benimseyerek doğaya olan zararımızı en aza indirdik.

Türkiye’nin öncü ve köklü şirketlerinden önde gelen Divapan hakkında oldukca daha detaylı data almak ve ürünlerimiz hakkında bilgileri öğrenmek için sizleri www.divapan.com.tr web sitemizi ziyaret etmeye bekliyoruz. Bizlere ulaşmak için 0380 52628 02 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da firmamız hakkında merak ettiklerinizi sormak ve data almak için info@divapan.com.tr e-posta adresimize e-mail gönderebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ