Diyargaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 31 Mayıs 2019
  • 1.416 kez görüntülendi.
Diyargaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Doğalgaz, son yıllarda vatanımızda oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak tutarları, güvenli oluşu ve tamamen tabiat dostu olması ile birçok şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Günlük gereksinimlerimizi sağlayabilmemiz için varolması ihtiyaç duyulan etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını icra eden firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2005 senesinde kurulmuş olan Diyargaz; Diyarbakır ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Diyargaz, Diyarbakır bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden görevli bir firmadır.

Diyargaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla abonelik açma işlemleri hakkında informasyon alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Diyargaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Diyargaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 578
187

Arama Terimleri: diyargaz doğalgaz kontakt detayları, diyargaz doğalgaz telefon no, diyargaz doğalgaz bağlantı tel, diyargaz doğalgaz canlı destek, diyargaz doğalgaz müşteri temsilcisi, diyargaz doğalgaz yakınma hattı, diyargaz doğalgaz satmaca ödeme, diyargaz doğalgaz kesinti, diyargaz müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ