Doğrucan Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 19 Eylül 2019
  • 468 kez görüntülendi.
Doğrucan Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde Doğrucan Mobilya müşteri hizmetleri, Doğrucan Mobilya çağrı merkezi, Doğrucan Mobilya yakınma, Doğrucan Mobilya müşteri hizmetleri numarası benzer biçimde mevzular hakkında data vereceğiz.

Doğrucan Mobilya Müşteri Hizmetleri

Mobilyacılık sektöründe kaliteli emek harcamalar meydana getiren Doğrucan mobilya müşteri hizmetleri 0850 222 58 68 nolu yazışma numarası vesilesiyle, hizmet vermektedir. Ürünlerinin kalitesi ve nitelikli emekleri ile Türkiye ve Dünyada ürünleri bulunan şirket, müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan köklü bir firmadır. Tüm ürünleri kalite ve güvence kapsamındadır. Doğrucan mobilya, müşteri hizmetlerine

musterihizmetleri@dogrucan.com web adresinden, online olarak ulaşmak mümkündür.

Müşteri Memnuniyeti

Doğrucan mobilya 25 senedir 15 değişik ilde hizmet veren, üretici, kaliteli ve köklü bir firmadır. Firmanın üretmiş olduğu mobilya ve takıları gerek fiyat koşulları gerekse tarzları ile tüm kitlelere hitap etmektedir. Ürünlerinde klasik tarzların yanı sıra Fransız esintilerini ve daha bir oldukça çağıl tasarımlar kullanır. Müşterilerin memnun olduğu mobilya mağazası, ürünlerine 2+5 yıl güvence ayrıcalığı vermektedir. Müşteri hizmetleri, Doğrucan mobilyanın standardını yansıtan personellerden oluşur ve müşterilerin sordukları sorulara tam anlamıyla data verici şekilde cevaplar verir.

Doğrucan Mobilya Müşteri Hizmetleriyle Standardını Yansıtıyor

Müşteriler alışveriş yaptıkları firmalardan doğru bilgiler almak isterler. Doğrucan mobilya müşteri hizmetlerinde görevli personeller işinin ehli, saygılı ve kaliteli çalışanlardan oluşmaktadır. Müşteri hizmetleri çalışanları, müşterilerinin ürünler, mağazalar, ulaşım, emek harcama saatleri, faturalar, sevkiyat benzer biçimde her türlü sorularına yanıt vermektedir. Müşteri hizmetleri temsilcileri, müşterilerini detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir. Ürünlerle ilgili yaşanmış olan bir sorun durumunda bu sıkıntıyı çözerek, müşterilerini sorundan kurtararak, çözümler üretirler. Sevkiyat tarihlerini, ürünün hangi aşamada bulunduğunu, satmaca bilgilerini ve ürünle ilgili tüm detaylı detayları, müşteri hizmetleri mensuplarından öğrenmek mümkündür.

Yakınma, Tavsiye, Teşekkür

Doğrucan mobilya müşterileri, telefon ve e mail adresi vesilesiyle müşteri hizmet temsilcilerine ulaşabilirler. Müşteri hizmetleri çalışanları hem de ürün iade ve değişiklik hizmetleri ile ilgili mevzuları düzenlerler. Doğrucan mobilya, kalitesi ile ses getirmiş olan ve müşterilerinin itimatını elde etmiş olan bir mağazadır. Mağaza sektörde senelerdir verdiği hizmetlerin karşılığını, sektörün liderliğini kazanarak almıştır. Üretim, satış ve müşteri ilişkilerinin pozitif yönde yapıda olması, mağazanın tercih edilmesinin en mühim sebebidir. Mağazaların özellikleri, mobilya ürünleri ile ilgili bilgileri ve mobilyalar ile ilgili öğrenmek istediğiniz her mevzuyu müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Doğrucan Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 58 68

Doğrucan Mobilya Mail Adresi
musterihizmetleri@dogrucan.com

Arama Terimleri: doğrucan mobilya çağrı merkezi, doğrucan mobilya yazışma, doğrucan mobilya müşteri hizmetleri, doğrucan mobilya müşteri hizmetleri numarası, doğrucan mobilya telefon numarası, doğrucan mobilya bağlantı tel, doğrucan mobilya yakınma, doğrucan mobilya yakınma var, doğrucan mobilya mail adresi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ