Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 29 Haziran 2019
  • 556 kez görüntülendi.
Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Doğuş Çay

Bir aile şirketi özelliği ile ilk kez piyasaya giren Doğuş Çay, kısa sürede büyüyerek adını tüm Türkiye’ ye duyurmayı başarmıştır. Ürün çeşitliliği ile de çay mevzusunda bayağı fazla tercih edilen bir marka haline dönüşmüştür.

Çay tüketimi insanoğlu için oldukça önemlidir. Tüm dünyada mühim bir içecek olan çay, Türkiye için ek olarak bir öneme haiz içecek haline dönüşmüştür. Bu durum sonucunda da çay artık dünyada Türkiye ile özdeşleşmiştir.

Türk kültürü için oldukça mühim olan çay, pek oldukça markanın da piyasaya girmesine olanak sağlar. Sadece insanların çay mevzusunda oldukça seçici olması karşılığında da tüm markaların kalıcı olmamasını ortaya çıkarır. Sadece Doğuş çay piyasaya girmiş olduğu ilk andan bu güne kadar insanların damak tadına oldukça hitap eder. Sevilen bir marka olarak da kısa sürede bir gelişme göstermeyi başarmıştır.

Doğuş Çay Hakkında Informasyon

Doğuş Çay ilk kez 1985 senesinde piyasaya girmiştir. Çay alanı ile başlamış olan şirket gelişimi ondan sonra gelişme göstererek değişik alanlara da yönelmiştir. Günümüzde şeker ve konserve alanında da hizmet veren Doğuş Çay için öncelik devamlı çay olmaktadır.

Doğuş Çay, çay piyasasına yön veren firmalardan biridir. Bu yüzden de firmamın yapmış olduğu bir üretim öteki firmaların da o alana yönelmesine niçin olur. Bu yüzden de Doğuş Çay piyasaya yön veren firmaların en başındadır.

Doğuş Çay Ürünleri

Uzun süredir çay alanında piyasada bulunan Doğuş Çay, nebat çayları mevzusunda da oldukça iddialıdır. İnsanların rahatlamasına olanak elde eden nebat çayları, Doğuş Çay şirketi altında bayağı fazla tercih edilir. Her çeşitten nebat çayları insanların gereksinimlerini çeker.

Çay üretim haricinde konserve ve şeker üretimi de meydana getiren Doğuş Çay, kısa bir süre ilkin de oldukça köktencilik bir karar ile cips üretimi alanına da girmiştir. Yabancı bir ortak ile bu alanda da kendini gösteren Doğuş Çay insanların beklentilerini girmiş olduğu her alanda fazlasıyla kazanmayı elde etmiştir. Çay ve nebat çayları mevzusunda Türkiye2 nin devi olan marka; aynı iddiasına öteki alanlarda da devam eder.

Doğuş Çay’ın müşteri hizmetleri telefon numarası, mail adresi ve adres detayları bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden Doğuş Çay’a ulaşarak data almak istediğiniz mevzular hakkında soru sorabilirsiniz. Ek olarak yorum kısmından yaşamış olduğunuz sıkıntıları ve Doğuş Çay ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Doğuş Çay Müşteri Hizmetler Telefon Numarası
(0464 ) 214 97 55

Doğuş Çay Çağrı Merkezi İletişim
0216 587 53 00

Doğuş Çay Faks Numarası
0216 367 53 00-518 31 42

Doğuş Çay Mail Adresi
info@doguscay.com.tr

Doğuş Çay Adres
Küçükyalı Mahallesi, Cihadiye Cd. No:94, 34840 Maltepe/İstanbul, Türkiye

Arama Terimleri: doğuş çay telefon numarası, doğuş çay çağrı merkezi, doğuş çay yazışma, doğuş çay müşteri hizmetler, doğuş çay tüketici danışma hattı, doğuş çay yakınma hattı, doğuş çay mail adresi, doğuş çay genel müdürlük

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ