Doğuş Oto Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 28 Haziran 2019
  • 26 kez görüntülendi.
Doğuş Oto Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Doğuş Oto

Türkiye’nin önde gelen otomotiv ithalatçılarından önde gelen Doğuş Otomotiv, en büyük dağıtıcılar içinde yer almıştır. Şirket 19.11.1999 tarihinde kurulmuştur.2004 senesinde ise şirket halka arz edilmiştir. Şu an firmanın %34 hissesi halkın elindedir. Geri kalan hisseler ise Doğuş çatısı altındaki şirketlere aittir.

Vizyonunu beklentinin üstüne yaratıcı hizmet olarak belirleten şirket, stratejisini ise müşteri odaklı emek harcama olarak belirlenmiştir. Bu ilkeler doğrultusunda hizmet sunan şirket, pek fazlaca aracın dağıtımı yapmaktadır.

Hizmetler

Hafifçe ticari araçlar, binek otomobiller, ağır araç sayılan araçlar, deniz motorları, soğutma sistemleri benzer biçimde alanlarda hizmet vermektedir. Internasyonal markalardan 12 tanesinin temsilcisi olarak etkinlik gösteren Doğuş Otomotiv, bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet vermektedir.

Volkswagen binek araçları, SEAT, Skoda, Bentley, Lamborgini, Audi, Bugatti, Porsche, Scania, Volkswagen ticari, Lamborghini benzer biçimde dünyaca meşhur markaların araçlarını tüketicilere sunmaktadır. Bu markalar ilişik olan ortalama 80 değişik ürün müşterilere sunulmaktadır. Şu demek oluyor ki Volkswagen grubuna ilişik olan 13 tane marka ile beraber bazı markalar Doğuş Otomotiv tarafınca halka sunulmaktadır.

Firmanın hizmetleri içinde deniz motorları ve soğutma sistemleri oldukça mühim yer tutmaktadır. Bu sektörlerde de şirket iyi bir rekabet gücüne haizdir.

Geniş Hizmet Ağı

Müşteri odaklı olarak etkinlik gösteren şirket, Türkiye’deki yetkili satıcılar ve servis ağları içinde oldukça mühim bir konuma haizdir. Firmanın tam 513 bayisi bulunmaktadır. Hatta şirket yurtdışında bayilikler açmaya başlamış ve global bir şirket olma yolunda mühim adımlar atmıştır. Bu bayiler vesilesiyle müşterileriyle buluşan Doğuş Otomotiv, satış, servis ve yedek parça sağlayıcısı olarak hizmet sunmaktadır.

Aslolan işi ithalat ve dağıtıcılık olan şirket, hizmetlerini arttırarak yoluna devam etmektedir. İkinci el vasıta satışı, filo kiralama, vasıta muayene, sigortacılık, tüketici finansmanı, yedek parça ve otomotiv takıları benzer biçimde daha pek fazlaca alanda şirkte tarafınca hizmet sunulmaktadır.

Sürdürülebilirlik

Şu anda otomotiv sektöründe Türkiye pazarında yüzde yirmilik paya haiz olan Doğuş Otomotiv, ithal pazarda ise liderliği üstlenmektedir. Hissedarları, çalışanları, müşterileri ve cemiyet ile beraber çalışan Doğuş Oto, sürdürülebilirlik anlayışını da buradan almaktadır.

Doğuş Otomotiv’in kurumsal olarak 0262’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası ve temsilciliğini yapmış olduğu markaların ayrı ayrı çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri vesilesiyle satın almayı düşündüğünüz araçlar hakkında data alabilir, size yakın şube ve teknik servis noktasını öğrenebilir; talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Doğuş Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
(0262) 676 90 90

Doğuş Oto Servis Buluşma Alma Çağrı Merkezi İletişim Numarası
444 40 05

Volkswagen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 44

Audi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 24

Porsche Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 212 335 04 64

SEAT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 34

Skoda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 77 80

SCANIA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 40

Thermo King Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 15

SCANIA ENGINES Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 335 04 80

Arama Terimleri:  doğuş oto yazışma detayları, doğuş oto telefon no, doğuş oto bağlantı tel, doğuş oto canlı destek, doğuş oto müşteri temsilcisi, doğuş oto yakınma hattı, doğuş oto müşteri hizmetleri, doğuş oto telefon numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ