Doktor Geldi TRT1 İletişim Telefon Numarası Whatsapp

  • 08 Haziran 2019
  • 46 kez görüntülendi.
Doktor Geldi TRT1 İletişim Telefon Numarası Whatsapp
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
TRT1 ekranlarda tanıtımı meydana getirilen Doktor Geldi programı fazlaca yakında seyircilerle buluşacak. Halit Yerebakan’ın sunuculuğunu yapacağı Doktor Geldi programı şimdiden yapmış olduğu tanıtımla izleyicilerin dikkatini üstüne çekti. Renkli kişiliğiyle dikkat çeken Halit Yerebakan izleyicilerin sormuş olduğu soruları cevaplayacak ve sıhhat ile ilgili yanlış malum mevzuları söyleşi havasında seyircilerle paylaşacak. İyi olan hastanın ayağına hekim geldi sloganıyla yola çıkan Halit Yerebakan TRT1 ekranlarında şimdiden iz bırakacak şeklinde.  Halit Yerebakan program süresince sıhhat ile ilgili ince tüyolar da vererek “iyi mi daha sıhhatli şekilde yaşayabilir?” konusunu sık sık irdeleyecek.

Doç.Dr. Halit Yerebakan Kimdir?

Halit Yerebakan 8 Ağustos 1982’de İstanbulda dünyaya gelmiştir. Devletimizde tanınmış cerrahlardan önde gelen Halit yerebakan şuan 35 yaşlarında yaşındadır. Erenköy ilkokulunda 3 yıl eğitim aldıktan sonrasında ilk ve orta eğitimini ABD’de tamamlamıştır. Lise eğitimini de Kasımoğlu kolejinde başarıya ulaşmış bir halde tamamlayan Halit Yerebakan İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimine devam etmiştir. Tıp fakültesini de başarıyla bitirdikten sonrasında Erzincan’a mecburi hizmetini yapmak için atanmıştır. Ayrıca Yeditepe Üniversitesi Kalp ve Damar Cerrahisi anabilim branşında uzmanlığını başarıyla tamamlamıştır. ABD’de eğitimine devam eden Halit Yerebakan bununla beraber Prof. Mehmet Öz’ün asistanlığını da yapmıştır. Halen yurt içi ve yurt dışı bir fazlaca projede yer edinen Doç. Dr. Halit Yerebakan yakın bir zamanda TRT1 ekranlarında seyircilerle buluşacak olan Doktor Geldi projesinde sunuculuk yapmış olacaktır.

Kısa sürede yayına başlamış olacak Doktor Geldi programının kontakt detayları ’da sizlerle paylaşılacaktır. Sizler de ekleyeceğimiz kontakt bilgilerinden programa bağlanarak sormak istediğiniz soruları ileterek aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Doktor Geldi TRT1 İletişim Telefon Numarası Whatsapp 

Doktor Geldi Facebook Adresi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ