Dolap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 18 Eylül 2019
  • 313 kez görüntülendi.
Dolap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
.wp-review-7223.review-wrapper{width:100%;float:left}
.wp-review-7223.review-wrapper, .wp-review-7223 .review-title, .wp-review-7223 .review-desc p{color:;}
.wp-review-7223 .review-links a{color:;}
.wp-review-7223 .review-links a:hover{color:;}
.wp-review-7223 .review-list li, .wp-review-7223.review-wrapper{background:;}
.wp-review-7223 .review-title, .wp-review-7223 .review-list li:nth-child(2n){background:;}
.wp-review-7223.review-wrapper, .wp-review-7223 .review-title, .wp-review-7223 .review-list li, .wp-review-7223 .review-list li:last-child, .wp-review-7223 .user-review-area{border-color:;}

Bu makalemizde Dolap çağrı merkezi kontakt müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında informasyon vereceğiz. Bu kontakt numarasından Dolap.com ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Dolap.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eski zamanlar da sevmiş olarak aldığınız fakat kullanmadığınız giyim, ayakkabı, çanta ya da takıları Dolap ’da satarak yenilerini uygun bir fiyata alabilme imkânınız vardır. İkinci el alışverişin en güvenilir adresi Dolap’ta lüks ürünlerin aranılan modellerini barındırmaktadır. Binlerce ürünlerini süratli bir alışveriş deneyimiyle takipçilerine sunan Dolap, güvenilir online ödeme sistemleri, taksit imkanları. orijinal ürün denetim hizmeti ve ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri ile online alışveriş keyfini bir adım ileriye taşımaktadır.

İkinci el online alışverişi sizin için keyifli hale getirmeyi amaçlayan Dolap da daha keşfedeceğiniz oldukça şey var. Hızla sayısı artan dolaplarda, ikinci el marka çanta ve ayakkabıların yanı sıra asla giyilmemiş yeni ve etiketli ürünler de içeriyor.

Lüks ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla sizlere sunan Dolap ikinci el online alışveriş mevzusundaki tereddütlerinizi de Orijinallik Kontrolü Hizmetiyle ortadan kaldırmaktadır. Türkiye’de bir ilke imza atan Dolap Dedektifi uygulaması ile satın aldığınız marka ürününün parasız bir halde orijinallik kontrolünden geçmesini talep edebilirsiniz.

İkinci el giyim ve vintage giyimde alışveriş yaptığın ilk marka olmayı hedefleyen Dolap’ta üst giyim, alt giyim, dış giyim, ayakkabı, çanta, takı ve aksesuar kategorileri her gün aramıza katılan dolaplar yardımıyla yenileniyor. Yenilenen kategorilerde yer edinen trend ürünleri Dolap kullanıcılarının anılarını taşıyan ikinci el parçalarla birleştirerek zamansız ve kendine özgü bir stilin kodlarını yazabilirsiniz.

Dolap fikri ile yola çıkmış olduğu ikinci el ve vintage kategorisinde sevmiş olarak takip edilen influencer ve stili beğenilen meşhur adları de dönüşüm programına katıyor. Dolap dostluğu projemizle bizimle bir araya gelen bu adlar güzel hikâyelerini taşıyan giysilerini seninle paylaşıyorlar.

Dolap, giyilmeyen ürünleri dönüştürerek dünyayı daha da yaşanabilir bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Giymediklerinizi de satarak Dolap Hesap’ta biriktirdiğin miktarın belirli bir miktarını istediğiniz bir derneğe bağışlayabilir ya da elden ele geçirerek modayı kapsayıcı bir yardım hareketine dönüştürmelerine de destek olabilirsiniz. Mika-Der, UNICEF, Aip,ve Haçiko ile yola çıktığımız bu yardım hareketiyle giyilmeyen ikinci el eşyaların büyüyerek yarattığı yardım hareketinin mutluluğunu Dolap ile beraber pekiştirebilirsiniz.

Dolap.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 200 70 76 (Hafta içi 09:00-18:00)

Dolap.com Mail Adresi
destek@dolap.com

Dolap.com Adres
Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No: 237 Kat: B-1 34398 Maslak/İstanbul

Arama Terimleri: dolap çağrı merkezi, dolap kontakt, dolap müşteri hizmetleri, dolap telefon numarası, dolap yakınma hattı, dolap müşteri hizmetleri numarası, dolap yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ