Domino’s Pizza Müşteri Hizmetleri Hemen Bağlanma

  • 13 Nisan 2019
  • 302 kez görüntülendi.
Domino’s Pizza Müşteri Hizmetleri Hemen Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Domino’s Pizza ilk kez 1960 ‘lı yılların başlangıcında birçok fast food markası şeklinde ABD‘nın Michigan eyaletinde kurulmuştur. Kurucusu Thomas Monhagan olan şirket, 2018 yılı itibariyle toplam 85 ülkede etkinlik gösteren devasa bir fast food pizza zinciridir. Toplamda tüm dünyada 14 bin‘den fazla şubesi bulunan Domino’s Pizza bununla birlikte dünyanın en büyük pizza restoran zinciri konumundadır. Bunun yanında tüm fast food zincirleri içinde de Mc Donald’s, Subway şeklinde birkaç şirket ile beraber de dünyanın en büyük fast food zincirlerinden biridir.

Vatanımızda ise 22 senedir hizmet vermekte olan Domino’s Pizza toplamda 488 şube ile Türkiye’de etkinlik gösteren fast food restoran zincirleri içinde ilk 3 ‘te kendine yer bulmaktadır. Tüm dünyada olduğu şeklinde devletimizde de çoğu zaman evlere sipariş veren müşteriler tarafınca mühim bir alternatif olarak görülen meşhur pizza zinciri, 30 dk içinde ürünü teslim etmezse paranızı geri verme garantisi sunmaktadır. Kullandığı ürünlerin tamamına yakınının tavuktan elde edilmesi yüzünden ara sıra yakınma alsa da, Türkiye’de 7000‘den fazla çalışanıyla önder konumda bulunuyor.

Domino’s Pizza Avrasya bünyesindeki Domino’s Pizza Türkiye şirketi, tüm dünyada olduğu şeklinde devletimizde de son aşama popüler bir fast food zinciri olarak öne çıkıyor. Bu popülarite bununla beraber çeşitli sorunları da getiriyor. Pizza siparişi veren insanların siparişlerinin noksan gelmesi, yanlış gelmesi yada geç gelmesi şeklinde fazlaca çeşitli problemler yüzünden insanoğlu Domino’s Pizza kontakt numarasına gereksinim duyuyorlar. Bilhassa de arandığı süre uzun süre telefon hattında beklemeyi sevmeyen insanoğlu için Domino’s Pizza’ya en kolay yoldan iyi mi ulaşabileceğinizi ve her türlü görüş, tavsiye ve şikayetlerinizi iyi mi iletebileceğinizi sizlera aktaralım.

 

Domino’s Pizza Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Süratli Bağlanma

444 33 22 numarasını arayarak 1‘i tuşladığınızda Domino’s Pizza müşteri hizmetlerine süratli bir halde ulaşabilirsiniz.

 

Domino’s Pizza Yakınma ve Tavsiye Hattı İletişim Numarası

0850 755 33 22 numaralı telefonu arayarak Domino’s Pizza Türkiye yakınma ve tavsiye hattına bağlanabilirsiniz.

 

Domino’s Pizza Fax Numarası

 0212 280 98 38

 

Domino’s Pizza Türkiye Mail Adresi

info@dominospizza.com.tr

 

Domino’s Pizza Türkiye Genel Müdürlük Adresi

Büyükdere Caddesi No 245 USO Center Maslak İstanbul 34400

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ