DORÇE Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 21 Nisan 2019
  • 345 kez görüntülendi.
DORÇE Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Biz Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Endüstri Tecim Anonim Şirketi olarak sizlere layık olduğunuz yaşam alanları sunuyoruz. Onlarca projemiz, yüzlerce ürün çeşidimiz ve uygun fiyatlı inşa çalışmalarımız ile siz kıymetli müşterilerimize sıhhatli ve rahat bir ortamda yaşama fırsatı sunuyoruz. Prefabrik yapı denince akla ilk gelen marka olan Dorçe, siz değerli ziyaretçilerimizin yaşam standartlarını en yukarı çıkarırken bununla birlikte sağlığınızı ve kesenizi de düşünüyor ve yapılarını ona bakılırsa yapım ediyor.

Sizlere yüksek standartlarda yaşam alanları sunabilmek için üretimlerimizde son aşama kırılgan davranıyor ve hayatlarınızı kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz. Son aşama çeşitli ürün kataloğumuz web sitemizin ürün ve hizmetler bölümünde siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Son dönemlerde bildiğiniz benzer biçimde endüstri alanında pek oldukca ilde teşvikler verilmekte ve bu teşvikler yardımıyla üretim maliyetleri en aza indirilmektedir. Teşvik kapsamında olmayan bir bölgede fabrikanız var ise ve bu teşvikten de yararlanmak istiyorsanız tekrardan betonarme bir tesis yaptırmak size verilecek teşvike oranla oldukca daha maliyetli olacaktır. Bu benzer biçimde durumlarda Dorçe olarak biz, kadromuzda çalışan uzman mimarlar ve mühendislere prefabrik yapınak için projenizi çizdiriyor, uzman prefabrik inşaatçılarımız ile de oldukca kısa bir zamanda yapıyı bitiriyor ve sizlere teslim ediyoruz. Hem zaman kaybınız olmuyor hem de size maliyeti betonarme bir yapıya oranla oldukca daha düşük oluyor. Hem de da endüstri teşvikinden faydalanmış oluyorsunuz.

Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Endüstri Tecim Anonim Şirketi sizlere Aşağı Öveçler Mahallesi 1325. Sokak No:6 Çankaya/ANKARA adresinde hizmet vermektedir. Bizlere bununla birlikte Dorçe müşteri hizmetleri telefon numarası 0312 472 82 10 numaralı telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan her alanda sizlere ileri teknoloji ürünü olan düşük maliyetli, kullanışlı ve yapımı son aşama süratli prefabrik yapılarıyla hizmet verecek olan Dorçe ile iletişime bu kontakt adresleriyle kontak kurabilirsiniz.

 

Arama Kelimeleri: dorçe telefon numarası, dorçe kontakt bilgisi, dorçe müşteri hizmetleri telefon numarası, dorçe çağrı merkezi numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ