Dr. Feridun Kunak Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 13 Haziran 2019
  • 40 kez görüntülendi.
Dr. Feridun Kunak Show Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Sabah kuşağının  en fazlaca izlenen programları asla kuşkusuz sıhhat programlarıdır. 2011 yılından bu yana Kanal 7 ekranlarında ulan uzman hekim Feridun Kunak, verdiği kendine özgü alternatif tedavi şekilleri ile oldukça tanınmıştır. Tv severlerin her sabah kaçırmadığı program Dr. Feridun Kunak Show’dur.

Dr. Feridun Kunak Show, Kanal 7 ekranlarında hafta içi pazartesi gününden perşembe gününe kadar her gün saat 09.45’te izleyenleriyle buluşmaktadır. Programda Feridun Kunak birçok alternatif tedavi yöntemi sunmakta, problemi olan konuklara ve telefonla bağlanan kişilere destek olmaktadır.

Dr. Feridun Kunak Show programına sorularınızı sormak yada görüşlerinizi bildirebilmeniz için iki değişik 0312’li bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle herhangi bir sıhhat probleminiz var ise bunun çözümünü Feridun Kunak’a sorabilir, program hakkında görüşlerinizi bildirebilir; talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz. Ek olarak aşağıda bulunan bağlantı vesilesiyle da Feridun Kunak’a sorularınızı sorabilirsiniz.

Feridun Kunak Show Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 285 85 30
0312 284 07 07

Feridun Kunak Show Soru Sor
Arama Terimleri: feridun kunak show kontakt detayları, feridun kunak show telefon no, feridun kunak show bağlantı tel, feridun kunak show canlı destek, feridun kunak show müşteri temsilcisi, feridun kunak show yakınma hattı, feridun kunak whatsapp hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ