Dry Center Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 02 Nisan 2019
  • 495 kez görüntülendi.
Dry Center Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Dry Center, Türkiye’nin kuru temizleme alanında etkinlik gösteren en büyük firmalarından birisi konumundadır. 20. yüzyıldan sonrasında oldukça popüler hale gelen kuru temizleme kültürünün kalite standartlarını yükselten firmalarından kabul edilen Dry Center, hem de yaygın bayi ağıyla da Türkiye’nin birçok değişik şehrinde hizmet vermektedir. Kuru temizleme kültürü eskiden hem pahalı hem de uzun soluklu işlem gerektiren bir hizmetken, günümüzde Dry Center aynı firmalar hem bütçe olarak kuru temizlemeyi daha çok tercih edilebilir hale getirdi, hem de kaliteyi yükseltmeyi başardı. Tüm bunların yanında kullanılan ekipmanların da teknolojik olarak değişip gelişmesi, kuru temizlemenin daha ulaşılabilir bir hizmet olmasının önünü açmıştır.

Dry Center ülkemizdeki birçok AVM’nin yanı sıra bireysel dükkanlarında da hizmet veren kuru temizleme zincirlerinden biridir. 2 saatte çağdaş kuru temizleme sloganıyla öne çıkan firmanın günümüzde Türkiye’nin 23 değişik şehrinde hizmet verdiğini görmekteyiz. Bu gösterim bayi ağı yardımıyla Türkiye’nin bu sektördeki en büyük firmalarından biri konumuna kadar terfi etmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını belirten şirket yetkilileri, bu doğrultuda personel eğitimine ve ürünlerin temizlik aşamasındaki teknolojik ekipmanların kalitesine de dikkat ettiklerini vurgulamaktadır. Toplumda kuru temizleme sektörüne karşı daha çok ilgi uyandırmayı amaçlayan Dry Center markası, bu doğrultuda ara sıra çeşitli reklam kampanyaları ve etkinlikler de düzenlemektedir.

Kuru temizleme mevzusunda birinci derslik hizmet vermeyi benimseyen şirket, bu anlayışla bu sektördeki makinelerin teknolojik anlamda en gelişmiş ve çağdaş olanlarını bayilerinde kullanmaya teşvik etmektedir. Müşterilerin yanı sıra çalışanların da memnuniyetine ehemmiyet veren şirket günümüzde birçok ilde etkinlik gösteriyor olsa da hala bayilikler vererek yeni illerde şubeler açmayı amaçlamaktadır. Kalite odaklı emek verme prensibini benimseyen Dry Center bu doğrultuda doğru ve güvenilir bir şirket olarak anılmayı hedeflemektedir. Can temizleme hizmetlerine ilişkin bir marka olan Dry Center ile iletişime geçmek isteyen vatandaşlar için aşağıda bu firmaya soru, düşünce ve görüşlerinizi aktarabileceğiniz kontakt numarasını aktaralım.

 

Dry Center Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

444 4 379 (DRY)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ