DSmart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 27 Haziran 2018
  • 697 kez görüntülendi.
DSmart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Türkiye’de önde gelen dijital yayın platformlarından biri olan D Smart, içerik ve servislerini devamlı geliştiren, tamamı HD kalitesinde yayınlanan dizi sinema Discovery, National Geographic de içinde bulunduğu çok önemli kanalların Türksat ve Hotbird uydularından yayınlayarak yayın yapan dijital içerik hizmeti sunan önemlidir iletişim ağıdır. D Smart son dönemlerde yaptığı değişikliklerle tüketicilere televizyon hizmeti ve internet paketlerini sunarak eğlence dünyasına giriş yapmış, farklı, avantajlı fiyatlar sunarak hizmet ağını genişletmiştir.D Smart ülkemizde televizyon ve internet hizmetini bir arada tek faturada önemli bir firmadır.

DSmart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç?

D-SMART’ı daha çok erkekler spor yayınları yaptığı için tanır, ancak son dönemdeki yatırım atakları ile bütün platformlarda kendini göstermeye başlamış, televizyon yayıncılığı, internet ve telefon sektörüne de giriş yaparak müşteri hizmetleri kanalını genişletmiştir. Böyle bir farklı hizmet anlayışı ile müşterilerinin karşısına çıkan D Smart herkesin ilgi odağı haline gelmiş gerek internet, gerek televizyon kanalları, gerekse Spor yayınları merak edilerek müşteri hizmetleri telefon numaraları araştırmaya başlamıştır. DSmart müşteri hizmetleri telefon numarası direk bağlanmak için ücretsiz 0850 266 0 266 aranarak her türlü sorun, şikayet, düşünce, görüş, üyelik, satın alma gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası aradıktan sonra kısayol tuşlarını kullanarak işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Önce 1 tuşuna basarak size yapılan yönlendirmeleri dinleyiniz, daha sonra müşteri temsilcisi ile görüşmek için bekleyiniz.

DSmart farklı yayın kanalları sayesinde müşterilerine özellikle film seyrettirme, spor kanalları ile sporseverlerin ilgisini çekme, belgesel meraklıları için hayatın farklı renklerini gösterme, anne ve çocuk kanalları ile de çocuk gelişimine katkı sağlamakta, motor sporları, eğlence nasıl yapılır, bilim kanalları hayvan kanalları gibi çok renkli yelpazede müşterilerinin ilgisini çekmektedir.

Müşteri ilgisi bu kadar yoğun olunca müşteri telefon numaralarını ilgisi de o kadar fazla olmaktadır. D Smart müşteri hizmetleri sizlerin görüş, önerileri ve beklentilerini dinlemekten memnuniyet duyar. Aramaktan çekinmeyiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ