Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 30 Ağustos 2019
  • 465 kez görüntülendi.
Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON




Bu makalemizde Kemal Tanca çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında data vereceğiz. 0850 266 0 266 numaralı telefondan Dsmart Net ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Dsmart Net Müşteri Hizmetleri Numarası

2007 senesinde kurulan D-Smart Net, Türkiye’nin önde gelen dijital gösterim platformudur. Bununla birlikte web servis sağlayıcısıdır. İnternet ve tv hizmetlerini tek satmaca pozitif yanları ile sunan D-Smart, pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini devamlı geliştirmektedir.

D-Smart’ın dijital içerik hizmetlerinin tamamı HD kalitesinde film ve dizi kanalları, National Geographic ve dahil belgesel kanalları, çocuk, yaşam, müzik ve radyo kanallarının yanı sıra tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uyduları üstünden gösterim icra eden yüzlerce uydu kanalı ve HD 270’ten fazla kanal ile kullananların kullanımına sunulmaktadır.

D-Smart, uydu üstünden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart GO ile abonelerine D-Smart keyfini web üstünden de sunmaktadır. D-Smart GO kullananlar, bilgisayar, akıllı telefonlar ve tabletler üstünden istedikleri süre D-Smart’ın varlıklı içeriğine, kaliteli özelliklerine  kolaylıkla ulaşmaktadır.

Ek olarak, dijital yayıncılık ve web teknolojilerinin kesişim noktasında yapmış olduğu yatırımlarla büyüyerek 2010 yılından bu yana web servisi de elde eden D-Smart, D-Smart Net markası ile tüm web paketlerini kullanıcılarına net fiyat tek satmaca anlayışı ile sunmaktadır.

Sizlere parasız kurulum ve aktivasyon hizmeti veren D Smart, turkcell superlig seyretme şansı vermekle birlikte gereksiz paket alınmadığı takdirde aylık ücret talep etmemektedir. Kanal geçişleri süratli ve istenirse geçişlerdeki reklamları da kapatma imkanı sağlıyor. Başlangıç tutarı yüksek olsa da sizlere ilk başta 350-400 TL olsa da sizden bu para yalnız tek seferde alınıyor. Rehber, hatırlatıcı, epg hizmeti vermekle birlikte sizlere oldukça fazla yerli kanal sunuyor. Ligtv olmasa da spor kanalları mevcuttur.

Lakin modüllü Lig Tv yi de D-smartta kullanma imkanınız bulunmaktadır. Ulusal, mahalli, beyazperde, dizi, belgesel kanalları doğrultusunda seyretmek istediğiniz kanallar için Dsmart Mega paketi kafi olacaktır.

Herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde, müşteri hizmetlerini arayabilir yada site üstünden müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Size en geç 1 gün içinde dönüş yapmış olacaktır.

Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 266 0 266

Arama Terimleri: dsmart net çağrı merkezi, dsmart net yazışma, dsmart net müşteri hizmetleri, dsmart net telefon numarası, dsmart net yakınma hattı, dsmart net müşteri hizmetleri numarası, dsmart net yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ