Duymayan Kalmasın Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 15 Haziran 2019
  • 44 kez görüntülendi.
Duymayan Kalmasın Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Duymayan Kalmasın, 2016 yılından bu yana sabah kuşağında gösterilen ve fazlaca sevilen bir magazin programıdır. Hafta içi her gün saat 09.30’da Yıldız TV ekranlarında gösterilen Duymayan Kalmasın, en fazlaca izlenen magazin programlarından birisidir.

Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun sunmuş olduğu Duymayan Kalmasın programında güncel olarak günün tüm magazin haberleri yorumlanır, gündemde olan ve en fazlaca konuşulan haberler konuklar ve sunucular içinde tartışılmaktadır.

Duymayan Kalmasın programının herhangi bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Sadece yeni magazin haberlerinin bildirilmesi için, Whatsapp Magazin Hattı kurulmuştur. Bu numara vesilesiyle bir magazin haberini programa bildirebilir; görüntü, video, ses kaydı şeklinde medya içeriklerini de Whatsapp’tan gönderebilirsiniz.

Duymayan Kalmasın Whatsapp Magazin Hattı Telefon Numarası
0546 872 08 00

Arama Terimleri: duymayan kalmasın yazışma detayları, duymayan kalmasın telefon no, duymayan kalmasın bağlantı tel, duymayan kalmasın canlı destek, duymayan kalmasın müşteri temsilcisi, duymayan kalmasın yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ