E-Devlet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 15 Mayıs 2019
  • 82 kez görüntülendi.
E-Devlet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

E-devlet

Gelişen teknoloji yardımıyla kamu hizmetlerini aynı adres üstünden ulaşılmasını elde eden e-devlet sistemi bilhassa güvenli şekilde işlem yapılması için geliştirilmiş bir sistemdir. TC kimlik numarası ve e-devlet şifresi ile sisteme erişim sağlanabilir. Bilhassa vatandaşların işlem yapması için hazırlanmış olan sistem güvenli şekilde işlem yapılmasını sağladığından tercih edilmektedir. Her vatandaşın belirlenmiş olan e-devlet şifresi yardımıyla bilhassa bilgilerine değişik kişilerin ulaşmasına olanak kalmamaktadır. Vatandaşların SSK kayıtları, reçeteleri ve daha pek fazlaca değişik mevzu üstünde her türlü bilgiye ulaşım sağlanması için geliştirilmiştir. Kamu hizmetlerinin tek bir noktadan sonrasında olmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiş olan bu sistem uzun süredir kullanılmaktadır.

Devlet bünyesinde hizmet veren sistemler içinde yer almıştır. Bu sayede bilhassa vatandaşları istedikleri her durumda lüzumlu detayları ile sisteme üstünden yapacakları işlem sonucunda merak ettikleri mevzularda daha çok bilgiye ulaşabilirler. Güvenli işlem yapılmasına olanak sağladığından bilhassa sisteme erişim sağlamak isteyenlerin PTT şubelerinden e-devlet şifresini almaları gerekir. Şifresiz işlem yapılmasına olanak sağlamadığında kişisel detayları ile sisteme erişim sağlanamaması güvenlik açısından etkili olmaktadır. Her yurttaş için belirlenmiş olan gizyazı seçenekleri değişmektedir. Bundan dolayı her yurttaş sisteme erişim sağlamak istediğinde alacağı şifreyle istediği bilgilere ulaşım sağlayabilir.

Güvenli Hizmet Sistemi

Kamu kurumlarına, işletmelere yada vatandaşlara sunulan bu hizmet yardımıyla bilhassa kamu hizmetlerine tek bir sistem üstünden ulaşım sağlanması kolaylaştırmaktadır. Bilhassa geliştirilen sistem yapılacak olan işlemlerin tamamen güvenli bir ortamda yapılmasına olanak sağlamaktadır. Firmalar yada bireysel olarak vatandaşlar sistem üstünden yapacakları işlemler yardımıyla bilhassa kamu alanında gereksinim duydukları her türlü bilgiyi aynı anda ulaşım sağlayabilirler. Sistemde yer edinen değişik kategori seçenekleri data almak isteyenlerin en uygun kategoriler üstünden istedikleri bilgilere ulaşım sağlamasını kolaylaştırmaktadır.

E-Devlet’in çağrı merkezi kontakt numarası, kontakt formu ve süratli çözüm merkezi bulunmaktadır. Bu kontakt bilgilerinden E-Devlet yetkilileri ile iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından yaşamış olduğunuz sorunları, istekleri, önerileri bizlerle paylaşabilirsiniz.

E-Devlet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
160

E-Devlet İletişim Formu
iletişim formu

E-Devlet Hızlı Çözüm Merkezi

E-Devletin Mail adresi bulunmamaktadır.

Arama Terimleri: e-devlet kontakt, e-devlet çağrı merkezi, e-devlet müşteri hizmetleri, e-devlet yakınma hattı, e-devlet bağlantı tel, e-devlet yardım, e-devlet mail adresi, e-devlet telefon numarası, e-devlet, e-devlet şifresi unuttum

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ