E-tesettur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 21 Eylül 2019
  • 265 kez görüntülendi.
E-tesettur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
E-tesettür

Kapalı bayanlar için tercih edilebilecek sürü seçeneklerini online satışa sunan site güvenli alışveriş seçeneği sağlamaktadır. Birbirinden değişik kategori seçenekleri üstünden yapılacak olan tercihler yardımıyla bilhassa bayanlar aradıkları değişik tarzlardaki giyim seçeneklerini ulaşım sağlayabilirler. Sitede yer edinen her kategoride yüzlerce değişik model seçeneği bulunmaktadır. Site sürekli olarak değişen sezona uygun giyim seçenekleri ile hizmet sağlamaktadır. Dış giyim, başörtü, tunik, etek, pantolon, ceket yada ekip seçenekleri üstünden tercih yapmak isteyenler sitede yer edinen değişik kategori seçenekleri üstünden araştırma işlemi yapabilirler.

Her sürem değişen giyim seçenekleri üstünden satış yapılmaktadır. Değişik gövde seçenekleri bilhassa kullananların gereksinim duydukları her durumda tercih edebilecekleri en uygun seçeneklere ulaşmasını kolaylaştırmaktadır. 1012 yılından itibaren hizmet vermeye başlamış olan site tesettür giyim tarzını benimsemiş olan bayanlara hizmet sağlamaktadır. Online alışveriş yapmayı tercih edenlerin kullanabileceği sitelerden biridir. Güvenli alışveriş seçeneği herhangi bir problem yaşamadan site üstünden verilecek olan her siparişin kısa süre içinde kargo ile belirtilen adrese teslim edilmesini sağlamaktadır. Sezona nazaran tercih edilecek olan değişik ürün seçenekleri üstünden satış yapılmaktadır.

Kolay iade ve değişiklik seçeneği ile hizmet vermektedir. Sitede yer edinen her kategori içinde binlerce değişik giyim seçeneği bulunmaktadır. Yapılacak olan araştırmalarda bilhassa görsel içeriklerin yanı sıra giysilerde kullanılan araç-gereç yada detaylar hakkında informasyon bulunmaktadır. Detaylı informasyon almak isteyenler için site kesintisiz destek hattı üstünden talepleri karşılamaktadır. Oluşabilecek her türlü duruma karşı kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Düzenlenen kampanyalar daha uygun fiyat seçenekleri üstünden satın alma işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Siteye yurt içi satışlarının yanı sıra bilhassa yurt dışı satışları ile de değişik ülkelerden ürün satın almak isteyenlere hizmet sağlamaktadır. Bu sayede her alanda hizmet sunmaktadır.

e tesettur çağrı merkezi kontakt müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numarasından e tesettur ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ek olarak yorumları kısmından e tesettur ile alakalı düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

e tesettur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 200 9 200

e tesettur Mail Adresi
info@e-tesettur.com.tr

Arama Terimleri: e tesettur çağrı merkezi, e tesettur kontakt, e tesettur müşteri hizmetleri, e tesettur müşteri hizmetleri numarası, e tesettur telefon numarası, e tesettur bağlantı tel, e tesettur yakınma, e tesettur yakınma var, e tesettur mail adresi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ