ECA Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 20 Mart 2019
  • 488 kez görüntülendi.
ECA Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

ECA Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kurulduğu andan bu yana hayatlarımızı kolaylaştırmayı hedef haline getirmiş, ilk olarak ülkemizin sonrasında da dünyanın en büyük şirketlerinden biri olma amacıyla daima işinde en iyilerle ve profesyonellerle beraber çalışan ECA, bizlere hayatımızı kolaylaştıracak onlarca tavsiye ve çözüm sunan bir firmadır. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan yönetim anlayışımızla siz kıymetli müşterilerimizin beğenisini ve takdirini kazanmak bizim için en mühim şeydir. Kurulduğumuz günden bu yana bu hassasiyetle iş yaptığımız için piyasada siz değerli ziyaretçilerimizin de yadsınamaz desteğiyle fazlaca kısa bir zamanda alanında Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olduk. Sizlerden aldığımız pozitif yönde geri dönüşler ile gittiğimiz yolun sağlamlığının bilincinde olup bu doğrultuda hizmetlerimize devam etmeye çaba ettik.

Ülkemiz tüketicileri için yaptığımız üretimi hemen sonra yurt dışı pazarına da ihraç etmeye başladık ve bu sayede ülkemizin ihracat gelirlerine büyük bir katkı sağladık. Ürünlerimizin bir çok elektrik ve elektronik ile ilgili olduğundan teknolojik gelişmelerden daima haberdar olduk ve bu teknolojiyi sizlerle buluşturmak için en iyi şekilde çalıştık. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizi daima siz tüketicilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirdik ve değiştirdik. Değişen teknolojinin sunmuş olduğu her imkandan faydalanarak senelik değil ömürlük ürünler ürettik. Şirketimiz bünyesinde üretilen kombi, klima, radyatör ve bunun benzer biçimde pek fazlaca ürünümüzle siz değerli ziyaretçilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak çözümler geliştirdik. Siz değerli ziyaretçilerimizin memnuniyeti için hala daha ilk günkü hassasiyetimizle çalışmaktayız.

Şirketimiz ile ilgili detaylı data almak, ürünlerimiz ve üretimimiz hakkında detaylı verilere ulaşmak için www.eca.com.tr web sitemizi ziyaret edebilişiniz. Bununla birlikte web sitemizde yer edinen kontakt butonunu tıklayarak hizmet almak istediğiniz alandaki temsilciliklerimizin adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bizlere 444 0 322 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan ulaşıp ürünlerimiz hakkında teknik destek alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ