El Emeği Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 11 Haziran 2019
  • 228 kez görüntülendi.
El Emeği Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
El Emeği, Haziran 2017 tarihinden bu yana TRT1 ekranlarında gösterilen bir tv programıdır. El Emeği, her hafta cumartesi günleri saat 09.00’da TRT1 ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır ve oldukça oldukca izleyeni bulunmaktadır.

El Emeği programının genel olarak konsepti şu şekildedir; evini, ev dekorasyonunu yenilemek isteyen, maddi durumu yetersiz sadece evinin bakımdan geçmesi ihtiyaç duyulan kişiler yada maddi olarak durumu kafi sadece dekorasyon mevzusunda bir fikri bulunmayan kişiler programa başvuruda bulunurlar. Arkasından işinde ustalaşmış olan iç mimar ve el emeği ustası hanımlar ev dekorasyonu ve eski eşyaların tadilatı, bambaşka bir görüntüye haiz olmaları için çalışırlar.

El Emeği tv programının 0530’lu El Emeği telefon numarası yada El Emeği Whatsapp numarası şeklinde bir bağlantı numarası bulunmaktadır. Ek olarak aşağıda belirttiğimiz bağlantı vasıtasıyla programa başvuruda bulunabilir; evinizin yenilenmesi için talep de bulunabilirsiniz.

El Emeği Programı İletişim Telefon Numarası
0530 311 59 22

El Emeği Programı Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0530 311 59 22

El Emeği Başvuru Formu

Arama Terimleri: el emeği kontakt detayları, el emeği telefon no, el emeği bağlantı tel, el emeği canlı destek, el emeği müşteri temsilcisi, el emeği yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ