Elle Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi

  • 05 Nisan 2019
  • 205 kez görüntülendi.
Elle Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Elle Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elle, kurulduğu ilk günden beri Türk hanımının giyim tarzında büyük yenlikler getirmiştir. Tasarım yönünde oldukça kuvvetli olan Elle, 1977 senesinde kuruldu. İstanbul Gedikpaşa’da bir atölyede üretime süregelen marka, Rumeli Caddesi’ndeki ilk ELLE mağazası ile ayakkabı mağazacılığında çığır açtı. Kurucuları Fehim Akar ve Hasan Acar’ın vizyonlarını birleştirerek bu markanın daha iyi bölgelere gelesini sağlamış oldu. Hatta bu aldan yeni bir çığır açtı diyebiliriz. Kısa bir süre sonrasında sanatseverlerin ve moda çevresinin büyük bir ilgi ile karşılaşan Elle, şuanda hanım moda dünyasının üreticilerinden bir tanesidir. Elle tasarımlarında çalışan Türk hanımlarını rol alır. Onları için gündelik yaşamın yorucu ve yoğun temposunu bir tarafa bırakmasını elde eden şık ve rahat ayakkabılar üretmektedir.

Türk hanımının giyim alışkanlığını tekrardan tanımladı; bayanları babet, mokasen ve postalla tanıştırdı. Süre içinde ELLE koleksiyonlarına platformlar, diz üstü çizmeler, troklu ve çivili modeller de ekledi. Elle ’in 1977 Senesinde Gedikpaşa’da bir atölyede süregelen serüveni, her geçen gün genişleyen tasarım ve üretim ekibi ve son olarak teknolojilerle Hadımköy’de 6000 m2’lik Elle Fabrikası’nda devam ediyor. İlk gün ki coşku ve özenle üretilen Elle koleksiyonları Türkiye ve yurt dışındaki seçkin Elle satış noktalarında kıymetli müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Elle Çağrı Merkezi Telefon Numarası Direk Bağlanma

Elle yalnız mağazalarında değil online olarak da satış yapmaktadır. Elle mağazalarında alışveriş icra eden için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey internet sayfalarını ziyaret etmek. Istediğiniz ayakkabı çeşidine anında ulaşabilirsiniz.  Elle Müşteri hizmetleri bu mevzuda sizlere destek olacaktır. Ürününüz hakkında data almak için Elle telefon numarası ile Elle çağrı merkezi benzer biçimde hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Elle kontakt bilgisi 0850 360 35 53’tür. Bu numarayı arayarak her türlü sorununuzu çağrı merkezinde çalışan arkadaşa iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ