Emsan Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma

  • 03 Nisan 2019
  • 956 kez görüntülendi.
Emsan Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Emsan, yerli bir marka olarak 1970 ‘li yılların başlangıcında kurulmuş olan tencere ve tencere şeklinde ürünler başta olmak suretiyle çeşitli ev gereçleri üreten firmadır. Geçmiş yıllarda tenceve ve tencere diyince Türk insanının zihninde oluşan ilk marka Emsan iken gelişen ithalat ve ihracat faaliyetleri sonrası yabancı markalar daha oldukca öne çıkmış, Emsan bir dönem iflasın eşiğinden dönmüştür.

Denizli şehrinde bundan 40 yıl kadar ilkin kurulan Emsan şirketi, ürettiği tencere tencere ve öteki birçok ev eşyasıyla günümüzün en popüler yerli markalarından biridir. Geçmiş yıllarda Emsan markası için işlerindeki azalmalar sebebiyle batkı söylentileri çıksa da bugün oldukca kuvvetli şekilde satışlarına devam etmektedir. Bugün şirket bünyesinde, mutfak grubu, ufak ev aletleri grubu, sofra grubu ve çeyiz setleri şeklinde değişik kategorilerde ürünler satılmaktadır. Bu 4 değişik kategoride sattığı ürünlerle tüketiciye kaliteli ürünü ucuz fiyata alma imkanı sunan şirket, çelik tencere denince devletimizde ilk akla gelen markadır. Emsan, faaliyetlerine tencere ve tencere üreterek başlasa da günümüzde porselen kahvaltı takımları, çay bardakları ve çay takımları, fincan setleri, yiyecek takımları, tabak çatal kaşık takımları, tencere setleri, tencere setleri, çaydanlık, termos, çay makinesi, tost makinesi, servis gereçleri, tuzluk, biberlik, sürahi, bardak setleri, kek kalıpları, katı meyve sıkacağı, kavanoz, süzgeç, gizleme kabı şeklinde birçok değişik ürün kategorisinde üretim yapmaktadır.

Bunun yanında son yıllarda elektronik ürünlere de yatırım icra eden Emsan şirketi bu doğrultuda birçok değişik ufak ev aletinini de tüketiciyle buluşturmaktadır. Izgara, su ısıtıcısı, blender şeklinde birçok değişik ufak ev aleti Emsan markası ile tüketiciye sunulmaktadır. Tüketicilerin hem yerli olmasından hem de yıllara dayanan bir marka olmasından dolayı Emsan’ı son dönemde çoğunlukla tercih ettiğini görüyoruz. Çeyiz seti kategorisi altında da üretim icra eden şirket, tencere, tencere ve yiyecek setleri şeklinde ürünlerini birleştirerek bu kategoride yeni evlenecek çiftler için de avantajlı setler oluşturuyor. Elbet bir tek yerli yada eski marka diye tercih edilmiyor, bunun yanında kaliteli üretim yapması da Emsan’ı tercih edilebilir kılan özelliklerinden biri. Emsan markasından herhangi bir ürün satın almayı düşünüyorsanız ya da halihazırda bir ürün satın almışsanız ve ürünle ilgili soru ya da şikayetleriniz var ise sizlere aşağıdaki vereceğimiz numaradan Emsan markası ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Emsan Müşteri Hizmetleri Yakınma Direk Bağlanma:

0850 333 66 22    numarasından bağlanabilirsiniz, sadece firmaya sabah 9 akşam 18 saatleri içinde ulaşılabilirsiniz.

Emsan Genel Merkez Telefon Numarası

+90 212 495 22 22 numarasından emsan genel merkeziyle kontakt kurabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ