Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 12 Temmuz 2019
  • 476 kez görüntülendi.
Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Enerjisa, 1996 senesinde Sabancı şirketlerinin elektrik ihtiyacını karşılamak için kurulmuş bir firmadır. Elektrik piyasında devletimizde en başta gelen firmalardan birisi Enerjisa’dır.

Enerjisa; elektrik üretimi, dağıtımı, ticareti ve satışını meydana getiren ek olarak doğalgaz alanında da her geçen gün büyeyen bir şirket haline gelmiştir. Enerjisa Türkiye üstünde toplamda 14 ilde hizmet vermekte, 9 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Ortalama 20 milyonu aşkın kullanıcıya enerji hizmeti vermektedir.

Enerjisa’nın 444’lü bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi, haftaiçi 08.30 ile 17.30 içinde hizmet vermektedir. Enerjisa çağrı merkezini arayarak aldığınız hizmet hakkında tüm detayları edinebilir, aboneliğiniz hakkında tüm detaylı bilgiye haiz olabilir, size en yakın müşteri hizmetleri numarası ve adresini kolayca öğrenebilirsiniz. Ek olarak aşağıda verdiğimiz bağlantı vesilesiyle online işlemler sayfasına ulaşabilir, aboneliğiniz hakkında işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 43 72

Enerjisa Online İşlemler

Arama Terimleri: enerjisa yazışma detayları, enerjisa telefon no, enerjisa bağlantı tel, enerjisa canlı destek, enerjisa müşteri temsilcisi, enerjisa yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ