Enerya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 04 Haziran 2019
  • 157 kez görüntülendi.
Enerya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Günümüzün en mühim eğer olmazsa olmaz gereksinimlerinden birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden görevli firmalar her ile ya da bölgeye bakılırsa değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik şirketi bulunmaktadır.

Enerya, 2003 senesinde kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Enerya; tüm ülkemize elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik mevzusunda destekten Enerya mesuldür.

Enerya ile bağlantı kurabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara vasıtasıyla Enerya’da bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı informasyon alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanık elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma mevzusundaki teknik sorunlarını bildirebilir, güncel borcunuz hakkında informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi bu hat üstünden kolayca Enerya’ya bildirebilirsiniz.

Enerya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 84 29

Arama Terimleri: enerya kontakt detayları, enerya telefon no, enerya bağlantı tel, enerya canlı destek, enerya müşteri temsilcisi, enerya yakınma hattı, enerya müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ