English Home Müşteri Hizmetleri – İletişim Telefon Numarası

  • 23 Nisan 2019
  • 247 kez görüntülendi.
English Home Müşteri Hizmetleri – İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

English Home Müşteri Hizmetleri – İletişim Telefon Numarası

Ev tekstili sektörünün devlerinden olan English Home bir Turgut Aydın Tüm ortaklık firmasıdır. Bilhassa Ortadoğu ve balkanların önder markası olma hedefi ile çalışmalarına süregelen bu markanın 115i Türkiye’de 5 tanesi de yurtdışında olmak suretiyle 130 mağazası bulunmaktadır. Bilhassa İngiliz evlerinin konseptlerini ülkemizle tanıştırmayı amaçlayan firmada buna uygun desenlere ve renklere yer verilmektedir. Vatanımızda ev dekorasyonu mevzusunda müşterilerdeki vizyonu artırmayı amaçlayan bu markanın kendi bünyesinde barındırdığı Nine West, Enzo Gii ve Park Bravo benzer biçimde markaları da bulunmaktadır. Bilhassa alışveriş merkezlerinin aranan mağazası konumuna gelen English Home müşteri hizmetleri ile de rakiplerinin arasından sıyrılmayı başarmıştır. English Home çağrı merkezi seçeneklerine ulaşmak isterseniz markanın web sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Bunlar haricinde English Home telefon numarası ne kadar diye merak ediyorsanız 0850 724 03 46 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Gene internet sayfasında bulunan online formu doldurarak da yardım alabilirsiniz. English Home yazışma bilgisi seçeneklerine web adresi üstünden kolayca ulaşabilirsiniz.  Bir tek mağazalardan alışveriş değil, web sitesinden de alışveriş yaparak almak istediğiniz ürünler hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

English Home’un vizyonlarından olan Avrupa ev konseptini vatanımızda de geliştirmek için ürettiği ve sattığı ürünlerin bu gösterime uygun olduğu da aşikardır. Bilhassa dönem trendlerini en uygun fiyatlarla evlerimize taşıyarak hayallerdeki evi yapmaya destek olmaktadır. Evini ve dekorasyonunu önemseyen insanoğlu için, bilhassa vaktinizin çoğunu geçirdiğiniz evinizin dekorasyonu da güzel olsun isteyenler için bu markanın seçimi son aşama uygun olacaktır. English Home markasında bir tek tekstil ürünleri de değil, ev kokularından sabunlara kadar kişisel bakım ürünlerini de kolaylıkla bulabileceğinizi ihmal etmeyin. Alanında uzman kişiler ile çalışan English Home markası son olarak trendleri devamlı bünyesinde tutmaya da devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ