Enka İnşaat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 26 Haziran 2019
  • 742 kez görüntülendi.
Enka İnşaat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Enka İnşaat

Dünya genelinde mühendislik ve inşaat şirketi olarak etkinlik gösteren ENKA, yerli bir inşaat şirketidir. Şirket 1957 senesinde Şarık Tara ve Sadi Gülçelik tarafınca ortak olarak kurulmuştur. Bu ikili birbiri ile enişte(Tara) ve kayınbirader (Gülçelik) olduğundan firmanın adı da buradan esinlenerek EN-KA olarak belirlenmiştir. Şarık Tara halen hayatta olup, firmanın onursal başkanlığını yürütmektedir. Şirket merkezi İstanbul Türkiye’dedir.

Türkiye’nin en büyük inşat şirkti olan Enka, 1982 yılından beri internasyonal müteahhitler içinde yer verilmiştir. Şu anda şirket yönetimini üstüne alan Mehmet Tara, Tara ailesinin 3. Kuşaktan temsilcisi olarak firmanın başındadır.

İcraatlar

Türkiye’deki inşaat firmaları içinde en kıymetli marka olarak gösterilen Enka, 2016 senesinde şirket hacmini 3,5 milyar ABD doları genişletmeyi başarmıştır. Piyasa kıymeti 7 milyar dolardan fazla olan miktar ise BİST ile halka araz edilmiştir.

Şirket şimdiye kadar yurtiçinde 121 proje tamamlamıştır ve bu projelerin kıymeti 7 milyar dolardır. Yurtdışında ise 380 projeye imza atılmıştır ve bunların kıymeti ise 36 milyar dolardır. Bu yönüyle de şirket, ülkemizi yurtdışında oldukça iyi temsil etmektedir.

Etkinlik Alanları

Enka’nın etkinlik alanları oldukça geniş eve iş hacmi oldukça yüksektir. Mühendislik ve satın alma işlemleri, altyapı, bina projeleri, kaynaklı yapınak imalatı, petrol-gaz-petrokimya, modülleştirme, işletme, bakım, inşaat, elektrik santralleri benzer biçimde hizmetler ve fazlaca daha fazlası şirket tarafınca sunulan hizmetlerdendir.

Enka çatısı altında pek fazlaca şirket ve müessese etkinlik göstermektedir. Bu sayede her hizmet kendi alanında etkinlik gösteren firmalar tarafınca ustalaşmış olarak yürütülmektedir.

Mühendislik Faaliyetleri

ENKA, mühendislik alanında uzmanlığı ile rakiplerinden oldukça ayrılmaktadır. Her mühendisin çalışmak için can attığı şirkette, inşaat, elektrik, mimar ve yapı mühendisler başta olmak suretiyle pek fazlaca mühendis faaliyete göstermektedir. Projelerin tasarlanması, devreye alınması ve en başarıya ulaşmış şekilde inşa edilmesi için mühendislerin önemi oldukça fazladır. Bu yüzden Enka mühendislerine oldukça ehemmiyet vermektedir.

Satın Alma Uzmanı

Enka bununla birlikte bir satın alma uzmanı ve küresel tedarikçi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayede ana para yatırımlarına en iyi kıymeti sunabilmek için çalışır. Bu alanda Enka satın alma ve sözleşme uzmanları etkinlik göstermektedir.

İnşaat Uzmanlığı

İnşaat alanında oldukça üstün ve fark edilir olan şirket, proje yönetimi, gelişmiş teknolojisi, entegre sistemleri ve iş süreçlerinin doğru yönetimi ile en iyi netice için iş yapmaktadır. Şirket bünyesinde 3 binden fazla inşaat çalışanı yer verilmiştir. Gene bununla birlikte 3 binden fazla da gelişmiş inşaat ekipmanı bulunmaktadır. Görüldüğü benzer biçimde sonuçtaki payda iş gücü ile teknoloji yarışır durumdadır.

İmalat

Enka bünyesinde etkinlik gösteren Çimtaş yardımıyla üretim de yapılmaktadır. Bilhassa inşaat alanında kullanılacak olan malzemelerin üretimi bu şirket tarafınca yapılmaktadır. Firmanın yurtiçi ve yurtdışında pek fazlaca imalat fabrikası bulunmaktadır.

Enka İnşaat’ın telefon numarası, faks numarası, mail adresi ve adres detayları bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden Enka İnşaat ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz sorunları iletebilir ve ürünler hakkında data alabilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Enka İnşaat ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Arama Terimleri: enka inşaat çağrı merkezi, enka inşaat yazışma, enka inşaat telefon numarası, enka inşaat bağlantı tel, enka inşaat müşteri hizmetleri, enka inşaat yakınma hattı, enka inşaat şikayetvar, enka inşaat mail adresi

Enka İnşaat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 376 10 00

Enka İnşaat Faks Numarası
0212 376 19 80

Enka İnşaat Mail Adresi
enka@enka.com

Enka İnşaat Adres
Balmumcu Mah., Zincirlikuyu Yolu No: 10, 34349, Beşiktaş, Istanbul, Türkiye

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ