ENPARA Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 29 Nisan 2019
  • 424 kez görüntülendi.
ENPARA Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

ENPARA Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2012 senesinde Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası olarak kurulan Enpara, Türkiye devlerinden kabul edilen QNB Finansbank iştiraki ile oluşturulmuş ve yüz binlerce müşteriye haiz online bankadır. Enpara müşterilerinin devamlı bilfikleri ve değişmeyen bir ilke vardır. O da müşterilerin gereksinimlerini oldukça kolay ve süratli bir halde karşılayan bir online banka olduğumuzdur. İşte bu sayede yüz binlerce müşterimiz hizmetlerimizden devamlı mutlu olmakta ve bizleri tüm tanıdıklarına tavsiye etmektedir. Enpara’nın sistemimize getirmiş olduğu en büyük yeniliklerden kabul edilen EFT ve havale tutarı almamamız ve hesap işletim tutarı kesmememiz sebebiyle oldukça fazla müşteriyi oldukça kolay bir halde çektik. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tuttuğumuz için de sizler tarafınca oldukça sevildik.

Müşterilerimizin bizi tercih etme sebeplerini merak ediyorsanız bunlar EFT ve havale tutarı ile hesap işletim tutarı talep etmememiz, nakit ihtiyacı olanlara devamlı rahat bir halde kullanabilecekleri kredi imkanı ve düşük faizli krediler, birikimlerini değerlendirmek isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz yüksek mevduat faiz oranlarımız ve müşterilerimizin memnuniyeti için sunduğumuz kampanyalar gösterilebilir. Bu tarz şeyleri ne şekilde mi yapıyoruz? Enpara olarak bizim hiçbir somut banka şubemiz olmadığı için giderlerimiz de oldukça sınırlıdır. Ikimiz de giderlerimizdeki bu azlığı sizlere daha ekonomik çözümler sunmak için fırsat biliyor ve bu sayede müşterilerimizin beğenisini kazanıyoruz. Eğer siz de bu ayrıcalıklı deneyimin müşterisi olmak isterseniz başvurunuzu gerçekleştirin.

Enpara hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek ve müşterimiz olmak için sizleri www.qnbfinansbank.enpara.com web sitemizi ziyarete bekliyoruz. Bunun haricinde bizlere 0850 222 36 63 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da web sitemizde yer edinen yazışma formumuzu doldurarak bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte bizlere sorularınız ya da önerileriniz var ise cozum@enpara.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ