Erhan Çelik ile Ana Haber Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 11 Haziran 2019
  • 126 kez görüntülendi.
Erhan Çelik ile Ana Haber Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Erhan Çelik, uzun senelerdir çeşitli tv kanallarında haber sunuculuğunu icra eden gazetecidir. Erhan Çelik, şuanda ise TRT1 ekranlarında ana haber bülteninin sunuculuğunu yapmaktadır. Ülkemizin ilk ve devlete bağlı olan tek tv kuruluşu olan TRT’nin en oldukça sevilen ve gözde kanalı TRT1 ekranlarında haber bülteni sunumunu icra eden Erhan Çelik, sevilerek izlenmektedir.

Haftaiçi her gün 18.30’da TRT1 ekranlarında piyasaya sürülen Erhan Çelik ile Ana Haber, ülkemizin gündemini oluşturan mühim haber ve vakaları, son dakika gelişmelerini, dünyada mühim olan haberleri güncel ve detaylı bir şekilde izleyenleriyle buluşturmaktadır.

Erhan Çelik ile Ana Haber’in 0530’lu bir Whatsapp suç duyurusu hattı numarası bulunmaktadır. Bu numaradan anlık olarak başınıza gelen, tanıklık ettiğiniz bir vakası yada haberi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Erhan Çelik ile Ana Haber Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0530 662 05 62

Arama Terimleri: erhan çelik ile ana haber kontakt detayları, erhan çelik ile ana haber telefon no, erhan çelik ile ana haber bağlantı tel, erhan çelik ile ana haber canlı destek, erhan çelik ile ana haber müşteri temsilcisi, erhan çelik ile ana haber yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ