ERİKLİ SU Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 18 Nisan 2019
  • 504 kez görüntülendi.
ERİKLİ SU Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Kurulduğu ilk andan beri vatanımızda etkinliğini arttırarak bu günlere kadar gelen ve bizleri yaşamın deposu olan su ile en organik ve en temiz şekilde buluşturan Erikli Su, gerek lezzeti gerekse de el değmeden meydana gelen üretimi ile Türkiye’nin en iyi suyunu tüketicilerine sunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin evlerine ve sofralarına kadar ulaştırdığımız su Uludağ’ın zirvesinden geliyor ve tamamen organik bir yöntemle kendiliğinden çıkıyor. Bizlere yalnızca bu suyu sıhhatli bir ortamda şişelemek ve sizlere ulaştırmak kalıyor. Suyumuzun deposu Uludağ’ın zirvesinde olduğundan herhangi bir zirai, endüstri ya da evsel atıklardan etkilenmiyor ve ilk çıkmış olduğu andan itibaren temiz bir halde şişeleniyor.

Erikli Su, içeriğindeki mineraller ile de vücuda son aşama faydalıdır. Daha kaynaktan çıkmış olduğu ilk andan itibaren suyun doğallığını kaybetmemesi ve kirlenmemesi için lüzumlu her türlü önlemi alarak şişeleme platformumuza taşıyoruz. Burada da suyumuz her türlü testten geçiyor, ulusal ve internasyonal düzeyde kullanılabilir bir su olması halinde şişeleniyor. Bunun haricinde suyu paketlemek için kullandığımız şişeler, damacanalar ve bunun şeklinde ürünler ek olarak pek oldukça testten geçiriliyor ve dolum işlemi bu şekilde tamamlanıyor. Üretiminden evlerinize ulaşıncaya kadar suya el bile değmiyor. İşte biz bu hassasiyetle hareket ettiğimiz için Erikli Su bugün Türkiye’nin en oldukça sevilen ve en oldukça tüketilen suyu olmuştur. Tüketicinin sağlığını son aşama dikkate alıyor ve üretimimizi bu hassasiyetle gerçekleştiriyoruz.

Erikli Su ile ilgili merak ettiğiniz ya da suyun çıkışından paketlenmesine kadar geçen aşamaları öğrenmek isterseniz sizleri www.erikli.com.tr internet sayfasını ziyarete çağrı ediyoruz. Bunun haricinde üretimlerimizi tesisimizde görmek isterseniz sizleri Yeni Mah. Uludağ Cad. No:216 Kestel/Bursa  adresimize bekliyoruz. Erikli su Müşteri hizmetlerimize de 444 0 222 numaralı telefondan ulaşabilir ve hakkımızda detaylı data edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ