Eset Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 03 Eylül 2019
  • 281 kez görüntülendi.
Eset Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Eset Antivirüs Nedir?

Ödüllü antivirüs yazılımı olan Eset zararı dokunan virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice web kaynaklı tehditleri anında belirler   ve yok eder bu program windows işletim sistemleri için ideldir. Eset, Bratislava, Slovakya’da 1992 senesinde iki firmanın birleşmesi ile oluşan bir BT güvenliği şirketidir. 1992 senesinde kurulan Eset geliştirilmeye devam etmektedir. Bu antivirüs programı aslen ücretlidir fakat bu programın şirketi parasız denemeye izin vermektedir Eset şu an dünyanın en iyi programı sayılmaktadır. Antivirüs bilgisayarınızdaki zararı dokunan yazılımları tararken eğer bir tehdit bulduysa bunu gösteriyor bu tehditin NOD 32 tarafınca temizlenip temizlenmediğini de görebiliyorsunuz ek olarak kullanımının kolay olmasından dolayı rahatça kullanılmaktadır.

Günümüzde birçok antivirüs programı olmasına karşın en iyisi ve en pratiği budur araştırmalara nazaran 1. sırada olan Eset’e ücretli olmasına karşın talep çoktur.

Eset Antivirüs Iyi mi Kurulur?

Bu programın kurulumu da oldukca basittir, program indirildikten sonrasında karşınıza programı kur yazısı çıkacaktır ileri dedikten sonrasında yeni sürümü yükleyin diye bir onay kutusu gelir bunu onaylayarak devam edin. Hemen sonra kurulum aşaması başlayacaktır bu aşamada lisans sözleşmesini kabul edip ileri butonuna basın önünüze Eset live katılın diye bir yazı çıkacaktır buna da onay verip ilerleyin ve bir sonraki aşamaya geçin burada istenmeyen türde olabilecek uygulama algılamasını etkinleştir yazını görmüş olacaksınız onu onaylayarak kurulumun bitmesini bekleyin kurulum bittikten sonrasında bilgilerinizi etken ederek programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eset Antivirüs’ün müşteri hizmetleri telefon numarası, çağrı merkezi telefon numarası, adresi ve mail adresi detayları bulunmaktadır. Bu kontakt bilgilerinden Eset Antivirüs ile iletişime geçerek sorununuzla ilgili destek alabilirsiniz. Ek olarak yorum kısmından yaşamış olduğunuz sorunları ve Eset Antivirüs hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Eset Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri
 0850 221 37 38

Eset Antivirüs Stratus Telefon Numarası
(212) 251 51 80

Eset Antivirüs Mail Adresi
info@stratus.com.tr

Eset Antivirüs Adres
Papirus Plaza, Ayazma Caddesi No: 37
Kat: 8 D: 14 34406 Kağıthane/İstanbul

Arama Terimleri: eset antivirüs çağrı merkezi, eset antivirüs müşteri hizmetleri, eset antivirüs telefon numarası, eset antivirüs türkiye şubesi, eset antivirüs kontakt, eset antivirüs mail adresi, eset antivirüs iyi mi, eset antivirüs bağlantı tel, eset antivirüs yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ